Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a TÉNYLEG bejössz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a TÉNYLEG bejössz jelek, amik TÉNYLEG jelentenek valamit, és gyakoriak is?

Figyelt kérdés

Szóval:

Én nem igazán szoktam észrevenni a cowboy pózt, haj beletúrást, nem létező szösz leszedést, tollászkodást,nyakkendő igazítást, elpirulást, arcsimogatást egy fiúnál.. Pedig szoktam tetszeni, de ilyen jeleket nem igazán adnak felém.

Ezek ilyen mondvacsinált jelek, hogy tetszem az illetőnek.

Remélem értitek, mire gondolok... :D


Mik a gyakoribb, egyértelműbb jelek, hogy bejövök valakinek?



2014. júl. 11. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Kirántja előtted a brét, és elkezd vele helikopterezni, miközben szemkontaktust tart veled, ezzel stabilizálva domináns helyzetét.
2014. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bámul téged, keresi a társaságod, nevet , mosolyog egyfolytában, ha pedig már szexuálisan is bejössz neki akkor elpirul
2014. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első, bár ez lenne, ez elég látványos. XD

köszi második, jöhetne még válasz:)

2014. júl. 11. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a cowboy póz???
2014. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D cowboy-állás, amikor a férfi a hüvelykujját berakja a farmerzsebébe és úgy áll veled szemben. mert hogy az a hímvesszőre vonja a nő tekintetét. hát persze........
2014. júl. 11. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyen pózt max magazinok címlapján látni, ahol különféle izompacsirták pózolnak, normális pasik kétlem h így pózba vágnák magukat, szerintem elég nevetségesen néhzet ki ha odanézel és azt látod h így áll közben rád néz:DD
2014. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na ez az! :D ezért kérdezem, hogy mik azok a jelek, amiket valóban csinálnak a srácok, ha bejön nekik egy lány.


(bár én egyetlen egyszer láttam ilyen cowboyt, de szerintem ez csak a véletlen műve volt.:D)

2014. júl. 11. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
A szemkontaktusból néhány dolgot szerintem le lehet szűrni, na meg belemagyarázni is, de szerintem még mindig jobb mint bármilyen "jelek"..
2014. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván egyértelműen nem fogja minden férfi kimutatni feléd h tetszel nekik.Van bennük gátlás.Én pl. soha nem jelzem,próbálom eltitkolni,ha egy csaj bejön....az ajtón
2014. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!