Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te otthagynád a lányt szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te otthagynád a lányt szó nélkül a neten, ha már csomó ideje beszéltek, de semmi esélye, hogy összejöjjetek? Parasztság lenne?

Figyelt kérdés
Mert rohadt messze lakik, másba szerelmes plátóilag és nem is nyitott a talira. Viszont marhára egyezik a lelketek.
2014. júl. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem hagynám ott.
2014. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úú de gáz a barátja lenni valakinek, fúj de ósdi! Dugás kell, meg lik-luk, meg mindenkit lehetséges barátnőnek nézni! Nem barátnak ám, nem. Az gáz.
2014. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi esély rá, akkor bármennyire is rosszul esik neki megmondanám h részemről ez nem fog menni. És ennyi.
2014. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó nagy bunkóság. Emlékszem, régebben egy osztálytársam érdeklődni kezdett egy lányismerősöm után, sokat beszélgettek, és a fiú egyszer csak nem írt rá többet, mert úgy döntött, mégse szeretne vele összejönni. A barátnőm nagyon huzamos ideig volt szomorú, és tovább jutott a sírás fázisán - ott tartott, amikor már csak keserű a tekintete, a hangja, és félmosollyal beszél veled, azt bizonygatva, hogy jól van...

Szerintem egy búcsút megérdemelt volna. Főleg ez bántotta őt, nem az, hogy végül is nem jött össze a fiúval.

2014. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ott utolsó, csak kb szeretem a lányt, de esélytelen ez. Nem tudom, megérné-e kitartani, ha csak netes barátok lehetünk kb.
2014. júl. 11. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátkozz össze vele. Legyél a lelki társa. Aztán válj többé.

Ha kitartasz mellette, szerintem meg lesz az eredménye, de ne hagyd ott, pláne ne szó nélkül...

2014. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!