Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne hogy bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne hogy bejönnek a munkás férfiak?

Figyelt kérdés
Az összes barátnőmnek aktatáskás, öltönyös ilyen-olyan beosztású férje/ pasija van, és folyamatosan kapom a savazást a barátaimra. Annyit tudni kell rólam, hogy kamaszkoromtól apukám nevelt fel. Ő hegesztő, de nagyon jól keres, nem szenvedtem hiányt semmiben. A haverjai is ilyen férfiak, férfias munkát végeznek, autószerelő, tűzoltó, lakatos... stb. Vahogy ez van a szemem előtt ha egy férfire gondolok. De a barátnőim mindig leszólják a barátaimat, ha bemutatom forgatják a szemüket, hogy nem öltöny-nyakkendő kombót visel, mert szerintük az illene hozzám. Àllandóan dicsekszenek, hogy milyen autót vettek éppen. Nem tudom, de én sokkal többe nézem azt, ha valaki vesz egy full törött autót, és saját maga rendbehozza, még anyagilag is jobban jár. Ennyire gáz ez a mai világban?
2014. júl. 11. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, evvel én is így vagyok. Lehet hogy másoknak az, de ne foglalkozz velük.

20L

2014. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. A barátnőid sznobok, akik egy embert nem a saját értékei, sokkal inkább a külszín és a tulajdon alapján ítélnek meg, inkább ez a ciki.
2014. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem cikki, a barátnőid hülye felszínes p↓csák.

Ne is foglalkozó velük!

2014. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő ismerkedne :-) :-)

25f

2014. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mikor jönnek azzal, hogy az ő pasijuk milyen értelmiségi, és hány diplomája van, bezzeg az enyém milyen buta lehet a szakmunkásképzővel. A falra tudnék mászni. Én is főiskolára járok, de nagyon nem ettől függ az intelligencia, sok diplomás ember azt hiszi hogy hozzá senki nem ér fel.
2014. júl. 11. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az. Én is vonzónak találom, ha egy pasi két kezével végez munkát, ha nem azért, mert síkhülye bármi máshoz. De ne legyen igénytelen, részeges, koszos, alpári, szerintem az embereknek ez a bajuk a munkás emberekkel, nem az öltöny hiánya.

Az a szaki, aki normális, ápolt, férfias, jóképű, az nekem is imponál. :)

2014. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, igaz hogy mérnök-informatikus vagyok, de én eleve jobban szeretem az ilyen jellegű melókat. Az öltöny-nyakkendő meg igencsak nem olyan dolog, amit hordanék. :D

26/F

2014. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem pont az a normális ha fizikai munkát végző férfi vonz téged. akik ilyeneket dolgoznak azok mozognak, és normálisabb ha valamilyen munkát végző férfi test izgat mint az öltöny
2014. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy cseppet sem ciki,sot sexy . Szivesebben elnezek egy tuzoltot mind egy aktataskas ''uriembert''!!
2014. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!