Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak bejönnek a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek a magas kigyúrt fiúk?

Figyelt kérdés
eddig sovány,illetve később vékony voltam és mondanom sem kell,rám sem néztek a lányok,jelentéktelen voltam a szemükben,szerintem valamiért undorodhatnak a vékony srácoktól.most azonban pár hónap edzés alaposan meglátszik rajtam,a 190 centimhez 85 kiló lettem,eléggé ki vagyok lökve a korábbi alkatomhoz képest,kétszer szélesebb lett a vállam,a karom is legalább kétszer szélesebb,a teljesen lapos mellkasomból pólón át is látható mellizom lett,a hátam deltásodik,a lábaim végre nem pálcikák,ugyanakkor a hasam lapos maradt...és egyre több lány észre vesz,megnéz.ugyanakkor fiúk is kezdenek tartani tőlem,most már a kisebbségiek sem mernek kötekedni.
2014. júl. 2. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
persze
2014. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem kérdés. igen
2014. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja
2014. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem kérdés, persze hogy hamarabb végignézünk egy magas kigyúrt srácon, mint egy magas-vékonyon :)
2014. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak azok jönnek be kb. nekik,és én is ezt tapasztalom,vékony vagyok és rám se hederítenek így...
2014. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Most miért kell általánosítani?!

Nekem egyáltalán nem jönnek be a kigyúrt fiúk viszont a magas vékony vagy enyhén sportos fiúk bejönnek sőt kifejezetten visszataszítónak találom a férficsöcsöket (kitüremkedő mellizom)


23/L

2014. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez egy elég hülye kérdés, már elnézést.


a nőkben két fajta "ösztön" tudatalatti dolgozik, van akiben az egyik az erősebb, van akiben a másik:


az egyik a védelmező "ösztön", ami a gyerekek védelmére irányul. Azonban van akinél ez kapcsol be ha a társa tutyi-mutyi elesett, vagy éppen külsőre gizda. Ha megfigyeled az ilyen párkapcsolatokban a nő mindig anyáskodik, szájba rág stb.


és van a "védelmezett" ösztön, amikor tudatalatt olyan társat keres magának, aki erősnek tűnik, vagy legalábbis nagynak, félelem keltőnek, így meg tudja őt védeni. Általában ezzel jár az is, hogy az illetőnek jól is kell keresnie, hogy a biztonságos megélhetést nyújtsa a nőnek.



És mielőtt félre értenéd: ez tudatalatti, nem tudatos, egy nő nem tudja eldöntneni hogy ő most védelmező lesz vagy védelmezett, hanem olyan tudatalatt már eleve olyan párt keresmagának aki ennek megfelel.


Ha aztán kiderül hogy pl a védelmezett típusnál hogy a választott mégse megfelelő a védelmező típusnak (pl erős fizikumú, de személyiségileg tutyi-mutyi, döntésképtelen, vagy éppenseéggel nincs biztos megélhetése, akkor a nő kényelmetlenül érzi magát a kapcsolatban, és könnyen félrelép, vagy véget vet annak (attól függően, hogy mennyire alakult ki benne társfüggőség, és félelem az egyedül léttől.)

2014. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es.

Ez amit ide leírtál ez csak egy kifogás,egy butaság.Tudtommal emberi lények vagyunk,akik tudnak gondolkozni is,és nem csak az ösztön befolyásol minket.Bár manapság egyre több az ösztönlény ezt elismerem,de attól még van aki tud gondolkozni is a fejével ha már ember elvileg.És tudja ezáltal befolyásolni a cselekedeteit és gondolatait is.Ezáltal pedig az ösztön nagyon könnyen háttérbe szorulhat,és máris nem az fogja meghatározni a dolgokat...

2014. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8/8



bár hiába emeltem ki látom nem értetted a dolgot. Ez a tudatalatti működése, mint ösztön, és nem tudja befolyásolni az ember. Oké, lehet dacolni vele hogy én bár védelmezett akarok lenni csak azért is kapcsolatba lépek egy olyannal akire ez egyáltalán nem illik, de annak nem lesz más a vége, mint panasz áradat, negatív élmény, és kilépés a kapcsolatból. (már ha az illető mint írtam nem kapcsolat függő, mert akkor marad a panasz panasz panasz.) Nem hiába van az hogy vannak olyan pár kapcsolatok ahol a hölgy vígan el van, de a barátnők mondják hogy már rég kidobták volna az úgymond döntés képtelen pasit.


És lehet jönni a dehát ez a szerelem szöveggel, de a szerelem nem más mint hormonok és elektromos kisülések hada az agy bizonyos területein...

2014. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!