Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megbuktam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megbuktam, mint férfi?

Figyelt kérdés
Még csak 21 vagyok,de ez biztos.Soha nem kellettem a lányoknak és nem is fogok.Tudom.Ez van.Nem kellenek a génjeim.Lényegében kihalok.Megtörtént már pár családdal,a miénk most következik.Valami nagyon elromolhatott már,hogy ennek kell történnie.Testvérem 30 és senkije nem volt.Érzem,hogy ez a sorsunk,nem élhet tovább ez a vérvonal.Vége van.
2014. júl. 11. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már miért kellene így lennie? Számos dolog miatt lehettek gátlásosak ebben számítanak a családi dolgok igen! LÉPJ KI BELŐLE! és élj!nehogymár itt lemondj az életről nekem. Nem feltétlen az öngyilkosságra gondolok, hanem arra, hogy sportolj, tanulj, utazz, ÉLJ és minden rendeződik!
2014. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

pótvizsga?


Hallgasd ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=Bm2522HYEN4&list=PL70C7A783B..

Fel van soztva részkre


Csak össze kell szedned magad, válasz egy nagy célt amit el akarsz érni s ne legyen köze úgy a nőkhöz. Ne feledd minden nagy cél apró kis célok elérésének eredménye.

2014. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd felül a saját genetikád :)
2014. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tanulás?Pótvizsga?Minden vizsgám ötös lett.

Sport?Elég sokat sportolok,pl.súlyzózok.

Cél?Már elértem elég sokat.

2014. júl. 11. 23:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Te minden látod akkor az okát?
2014. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég fiatal vagy még, lehet hogy a férfiasságod még nem tudod megélni kisugárzás szinten...
2014. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet a stílusoddal van gond, meg ezzel az önsajnálattal, hgy ki fogtok halni, mert a testvérednek se volt senkije... hát akkor mutasd meg hogy neked lesz.. minek kell ilyen negatívan hozzállni a dolgokhoz? lehet túlságosan erőlteted, lazábbra kell ezt venni..
2014. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem simán túl görcsös vagy, a full 5ös vizsgák azt mutatják, hogy mindig törekedtél arra, hogy elismerjenek és görcsösen próbáltál megfelelni, és most, hogy a nőknek nem tanulnod kell, vagy előre megtanult sémát használni, úgy érzed nem fog menni. Elárulom, jobb egyedül lenni, mint egy rossz kapcsolatban s attól mert a körülötted lévőknek van kapcsolatja még nem azt jelenti, hogy egészséges is, nem tudod értékelni a szabadságot amid megvan.


Szeretethiányban szenvedsz? ott vannak a barátok akik szeretnek. Szexhiány? Ott vannak szebnél szebb prostik. Az igazira várni kell, és aki tetszik azt nem nézni, hanem megpróbálni megismerni ki is Ő valójában. Nem tudom, hogy eljutottál e már valaha idáig, hogy őszintén beszélj az érzéseidről, vagy még mindig teszed, hgoy minden full ok és tökéletes. Érzéseid neked is vannak férfiként ésazokat neked ki kell tudnod fejezni, egy nőnek, aki nem csak egy one night stand, hanem ad is magára valamit az nem a te tökéletességedet fogja értékelni, hogy mindig jól teljesítsz s "jó kisfiú" vagy, hanem az őszinteséged, a szereteted és téged, önmagadért fog értékelni, de ehhez te is önmagáért kell értékelned mint nőt.


Ne légy már irigy azokra akik egyik lyukból a másikba, meg kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak, azok a férfinak és nőnek nevezett lények valójában érzelmileg kifejledtlen gyerekek, azért mondtam, hogy halgass Csernus Imrét mert őt hallgatva rá fogsz jönni, hogy mik a hibáid, és ha nem vagy selfish akkor elismered őket, illetve ráeszmélsz majd arra is, hogy nem minden kapcsolat egészséges illetve lehet nem is olyan nőre vágysz aki a te valódi vágyaidnat ki tudná elégíteni.


Próbálj személyesen ismerkedni, az internet jó kapcsolattartásra, de ismerkedésre csak nagyon ritkán alkalmas, mivel nagyon fontos a személyes kontaktus, nem lehet képekre meg chatroom-okban eltöltött éjszakákra bízni, lehet igazából nem is olyan a nő.

2014. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy buktál meg.:)

Először próbáld meg végiggondolni, hogy mi lehet az oka annak, hogy így érzed. Miért nem tetszel a csajoknak.

Zárkózott vagy? Félénk? Előnytelen a külsőd? Nem mész társaságba?

Ha őszintén válaszolsz, utána szépen lassan lépésenként változtass. Kezdj el új dolgokat.

Fiatal vagy még!

2014. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha elvileg ennyi mindent elértél szinte kizárt hogy ne lett volna egy olyan aki akart volna valamit.
2014. júl. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!