Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazi férfi tényleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazi férfi tényleg, sz*rik a nők véleményére/gondolatára?

Figyelt kérdés

Van egy új munkatársam, sokat beszélgettünk mondhatni egymásra találtunk, előjött témaként az ismerkedés, Ő azt vallja, hogy nem kell adni senki véleményére, pláne nem egy nőére. Széjjel van gyúrva, az egyik karja végig tetovált, szoláriumba jár, és kopasz. Hozzátette hogy akinek az ilyesmi nem jön be, nem is igazi nő.


Nagyon durva egy csávó küllemre, én sem vagyok egy piskóta mert pár éve én is edzem, szóval már kiestem jó pár nő ízlés világából, de én sem gondolom hogy nekik kéne megfelelni


2014. júl. 11. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tényleg.
2014. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont,hogy nem!
2014. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg egy tapló.
2014. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Akiben felmerül ez a kérdés, vagy a barátod elvét vallja, na, az nem férfi. Egy férfinek több esze van.
2014. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Nyilván. Főleg mert a nők imádnak irányítani, csak épp alkalmatlanok rá. Ez nem vita tárgya, az eredmények igazolják. Ennek nincs feltétlen sok köze, hogy az illető edzik-e, vagy sem. Csak hogy mennyire ismeri a nők indíttatását, és mennyire figyel. És az igazi férfi azt teszi, amiről tudja, hogy a legjobb, és kötelessége ebben a nőt is a megfelelő irányba állítani, mert szüksége van egy úrra.
2014. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi férfi mindenki véleményére és gondolatára figyel aki fontos a számára,de ez nem az csak egy nagyképű anyámasszonykatonája.Ne foglalkozz a véleményével,és pláne ne az ilyennel,mert nem lesz jó vége ha kapcsolatot létesítesz vele,és itt nem csak a szexre gondolok,sőt egyáltalán nem arra.
2014. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát látod, a munkatársad azért volt kénytelen tetováltatni, gyúrni meg szoláriumozni, mert ilyen a véleménye a nőkről. Csak vigyázz, mert még lehet, hogy te tetszel neki, az ilyenek mindig gyanúsak...
2014. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

" Ő azt vallja, hogy nem kell adni senki véleményére, pláne nem egy nőére. Széjjel van gyúrva, az egyik karja végig tetovált, szoláriumba jár, és kopasz. Hozzátette hogy akinek az ilyesmi nem jön be, nem is igazi nő. "


Epic. :'D Én meg azt vallom, hogy az ilyen "férfi" arra sem méltó, hogy felnyalassam vele a padlót.

2014. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen igazán férfias férfiak a világ legnagyobb segfejei
2014. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

Hagyjuk a képmutatást. A férfiak szemlélete tapasztalatból fakad, ennek hitelességét pedig nem lehet megkérdőjelezni, akkor sem ha az adott körülmények elsodorják figyelmünket a tartalom fölött. Van, aki pont a saját felszínes gondolkodása miatt skatulyáz be sztereotípiák alapján embereket, hogy a saját tudatlanságát erénnyé kovácsolja önmaga, és a többiek szemében. Ha eljut arra a szintre, amit férfinak nevezünk megszánja egykori önmagát a súlyos tévedései, hibái miatt. Merthogy az embernek saját érdeke megfelelően értékelni a világban látottakat, tapasztaltakat. Vakon, tudatlanul könnyű élni, tulajdonképp az első mondatot olvastam el, mikor már egyetértettem az elhangzottakkal. Ez a szemlélet lényegében, amiből minden embernek más tettei fakadnak, mindenkinek az egyéni életében. A vélemény egy olyan dolog, hogy meghallgathatod másét, hasznosíthatsz az elhangzottakból, de az, hogy megváltoztasd a véleményed a tények figyelembevétele nélkül, bárki személye okán is, ez valóban nem létező fogalom normális esetben.

Én azért vagyok aki vagyok, mert én nem hajlok el semerre, hanem aki velem akar kapcsolatba kerülni annak - ha nem értenénk egyet - kell hozzám idomulnia, vagy semlegesnek maradnia, ha benne erre nem mutatkozik igény a kapcsolat érdekében, akkor valóban érdektelenné válik emberként, nőként. A lényeg, hogy teljesen mindegy, hogy ez az ember hogy nézett ki, szét volt e tetoválva, nagy volt-e, de aki önmaga, az nem hagyja magát befolyásolni semmilyen látszat, hangzat dologtól, hanem ismeri önmaga útját, és hű marad ahhoz. Ok, neki ez, másiknak az a véleménye és vagyok én. Ha ez valaki szerint gáz, önmaga szempontjából is, akkor további sok sikert az életben!

2014. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!