Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó jel az hamár a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó jel az hamár a második randin felizgattam a pasit?

Figyelt kérdés

Tehát elkezdtünk smárolni,csokolgattam a nyakát hátra dőltem ő rajtam feküdt csókoloztunk,és hát közben ugye neki felállt..:D

szerintetek ez jó jel?vonzónak talál akkor külsőre-belsőre?


2014. júl. 12. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi különös, még jó hogy felállt ezektől :)
2014. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ja

23f)

2014. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

külsőre biztos, viszont ennyi idő után még nem biztos hogy belsőre is, annyira még nem ismerhet

de jó jel, ebből még bármi lehet

csak ne hagyd hogy kihasználjon

2014. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy ettől felállt neki. Nekem a kirakatban levő női fehérneműre is feláll.
2014. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok prűd, de a második randin nem nagyon csinálnék ilyet. Ha a fiú tényleg komoly szándékkal közelít, akkor várni fog a pettingre, sőt... persze vannak kivételek. Nem az, hogy nem szabad a csók... csak ilyenkor a másikat még jobban meg kéne ismerni, nem fizikai értelemben.
2014. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Borsóval értek egyet. Jó jel, arra, hogy meg akar reszelni.
2014. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondod, mintha valami különleges dolog lenne, amire csak te vagy képes:DD A pasiknak már attól felállhat, ha látnak egy szép nőt az utcán. Amúgy meg tökéletes jel arra, hogy meg akar fektetni.
2014. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!