Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2-3 hónap után meg volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2-3 hónap után meg volt az első szex köztünk mit tegyünk továbbá?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, de már hónapok ota kavartunk,midnennap találkoztunk jó néha nem ha vmelyikőnk elfoglalt volt vagy másfele ment,mindig besézltünk vagy telón,neten haverjainal is voltam ismernek bemutatott nekik,anyuék ismerik és engem is az ő szülei.De eddig nem jelentettük ki a kapcsolatot hogy együtt lennénk-e.

Most az első szex után megkérdezhetném tőle hogy :hogy gondolja tovább,átmehet e kapcsolatba?? az jó lenne úgy?


2014. júl. 12. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az szex után teszed akkor tökéletes, bár én számítanék arra hogy kopp lesz. Ezért ne szex előtt kérdezd meg ;)
2014. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, ezt tisztázni kell
2014. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az lenne a logikus hogy megbeszéljétek hogy mi is van köztetek. Éreztek-e egymás iránt a szexuális vonzalmon kívül mást is vagy nem.

Bár számomra aki úgy kezdi hogy "szexeltünk ennyi idő után de nem járunk" az szerintem eleve rossz. Először kellett volna összejönni azután 2 hónapra rá SZERETKEZNI.

2014. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlueCat1992 ***** válasza:
Vegyetek kutyát.
2014. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!