Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtakaptam anyámat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam anyámat egy ismeretlen csávóval mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma edzésem lett volna ami elmaradt így hamar húztam haza. Mikor haza értem arra lettem figyelmes, hogy olyan hangok szűrődnek ki a szüleim szobájából. Lehet beteg vagyok de az ajtórésen bekukkantottam, hogy mi folyik mert faterom külföldön dolgozik.

A látványtól teljesen ledöbbentem anyut egy ismeretlen csávó dugta. El is húztam gyorsan otthonról mielőtt észrevennének.

Teljesen kivagyok imádom az apámat aki miattunk dolgozik kint anya pedig ezt teszi vele.

Mit tehetnék.



2014. júl. 12. 23:35
1 2
 1/11 BlueCat1992 ***** válasza:
12%
kövi edzésedre ne menj el és ha megint rajta kapod mikor jön megy ki az ajtón üsd (az idegen) egy jó nagy karóval vágj egyet a fejére.
2014. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
beszéld meg anyáddal
2014. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fúúúú kishaver te aztán most vagy nehéz helyzetben! az anyáddal kellene beszélned de az apádnak ne említsd, mert azzal akár szét is mehetnek az anyáddal, amit szerintem te sem szeretnél.
2014. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hogyan bízhatnék meg egy nőben is, ha anya is ezt csinálja.
2014. júl. 12. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezen te ne gondolkodj, csak az apádnak ne említsd!
2014. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kamu az egész. Hány ötleted van még mára? -ásít-
2014. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
"Igen kamu csak kitaláltam" ezt próbálom bebeszélni magamnak folyamatosan. :(
2014. júl. 12. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, mert teljesen váratlan, ha beállítasz, nem számolt vele. Meg sem hallotta, fel sem tűnt neki, hogy kukkolsz.

2 napja jöttem ide, azt hittem, akad értelmes kérdés, de ami itt megy..tinik uncsi-helye, kész röhej.

2014. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kb 5 másodpercig bírtam "kukkolni" már bocs.
2014. júl. 12. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél paraszt, mutatkozz be:D
2014. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!