Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy vonzódom a harminc fölöttiekhez?

Figyelt kérdés
Mindig ha egy idősebb férfi kedves velem vagy csak rám mosolyog akkor vonzódom hozzá. Vagy nem is tudom, hogy írni ezt. Például az osztályfőnököm, az informatika tanárom és a szakmás tanárom min próbálnak segíteni nekem, mert nehéz eset vagyok, de valamiért valamilyen érzésem lesz velük kapcsolatban csak nem tudom azonosítani az érzést. De nem csak velük van ez, hanem ha beszélgetek, meglátok egy jóval idősebbet. Szerintetek mitől van ez? Eléggé zavaró, hogy mindig másra gondolok mint amire kellene...

2014. máj. 18. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan aranyos vagy. Én segíthetek valamiben?
2014. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nehéz bizony másra gondolni mint amire kellene...nekme pl. melózni kéne, mégis egy tál palacsinta pörög a fejembe...ejj cudar élet
2014. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miben tudna?
2014. máj. 18. 23:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert sok TLC-t néztél!
2014. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Bocsásd meg tudatlanságomat, de mi az a TLC?
2014. máj. 19. 00:09
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


TV kanális.

2014. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mijen anális? sex?
2014. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy már betöltötte a harmincat vagy elég ha csak jövő hónapban fogja?


Csak hogy legyek-e kedves és jó fej, vagy még ráérek? :D

2014. máj. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apahiány? Apukád nem kedves veled, nemigen mosolyog rád?
2014. máj. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért mindenkinek az apahiány jut eszébe elsőnek? Nem mindig az a válasz az ilyen esetekre...
2014. máj. 19. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!