Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt a menyasszonyom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a menyasszonyom. Azóta egyszerűen nem tudok a nőkre nőként tekinteni. Mikor tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönne, nem, semmi homoszexuális irányt nem veszek/vettem.

Tavaly augusztusban, a kislányunk születése után két nappal meghalt a menyasszonyom, akivel már 15 éves korom óta együtt voltunk (7 éve). Gyenge volt a szíve, és a szülés nagyon megviselte. Ő volt az első az életemben, jelenleg az egyetlen is. Abba most nem merészkedek bele, mennyire padlóra tett a gyász, de a kislányomért erős maradtam, ő tartott engem életben.

Mióta ez történt, egyszerűen rá se nézek a nőkre. Ha muszáj, márpedig munkám/tanulmányaim miatt természetes, hogy találkozok nőkkel, csak akkor szólok hozzájuk, ha elkerülhetetlen. Nem vagyok bunkó vagy tiszteletlen velük, csak nem úgy nézek rájuk, mint legetséges párjelöltekre.

Nagyon rossz üresnek lenni.

A gyászon már túl vagyok, voltam szakembernél is. De ezzel ő sem tudott mit kezdeni. Nem szeretnék azonnal valakit magam mellé, hiszen már van egy gyerekem, aki közelébe nem fogok bárkit engedni, de itt vagyok, 23 éves, és nem érzem magamat férfinek.

Mit tudtok tanácsolni?


2014. júl. 13. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
nem vagy te túl a gyászon..ez biztos, mert akkor hajlandó lennél ismerkedni..bár szerintem még korai, hiszen, ha jól értelmezem nem telt még el 1 év.
2014. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 év után szerintem ezzel még nincs baj, változhat még
2014. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már feldobtál egy ilyen labdát, most szívesen kommentelnék valamit, de azért ilyen témánál talán inkább mégsem..


Szerintem kérdező te még nem vagy túl, vaaagy esetleg magán a gyászon hogy meghalt a menyasszonyod, de szerintem arra még nem vagy kész hogy új párt keress magadnak, ebben nincs semmi furcsa. Azért ez elég sokkoló lehet. De ez "csupán ennyi", szóval nagyon nem tudok mit tanácsolni.


Meg őszintén szólva hülyeség is lenne szerintem, kettő szerintem úgyis ugyanúgy fogod csinálni a dolgaid, max kicsit kiadhattad magadból most az írással, de kétlem hogy bármilyen válasz befolyásolni, hogy na most így meg így csináld. Gondolom elég stabil vagy ahhoz hogy magadtól tudd, érezd ezeket.


Mindenesetre, ne írd le magad, nem érzem magam férfinak... mért mit vártál? Hogy 1 év, vagy igazából fogalma sincs mennyi idő telt el után majd jupiiii jéééé ugra-bugrálni fogsz a boldogságtól.


Nekem meg az apám halt meg, igazából nem tudom hogy kimaradtak-e fázisok, sose foglalkoztatott ez a gyász lépései meg ilyenek. De úgy igazán sose léptem talán túl rajta, egyszerűen megszoktam hogy nincs, ja egyébként igen 18 éves koromban halt meg csak az érthető[ség kedvéért, nem normálisan pl 35-40 éves koromban,] de ehhez idő kellet.


Szomorú vagy, oké, semmit se tudok tanácsolni. Nekem se segített semmi, ez nem így működik, nem tudod csak úgy túl tenni magad rajta. Bár talán annyit igen, hogy azért ne fordulj nagyon magadba, de ugyanakkor ne is fojtsd el magadban az érzéseket, azok jó ha átmennek.

2014. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerint még abszolut nem vagy tul a gyászon szakember ide vagy oda... még el kell telnie egy adott időnek mire elmúlik az üresség érzése és újra úgy tekintesz majd a nőkre mint esetleges pár jelöltekre . Ez abszolút nem egyszerű és nem gyors folyamat . De ha mindenképp próbálkozni akarsz változtatni a dolgokon az már jó dolog , szerintem első sorban kezdj másképp tekinteni a nőkre illetve beszélgetni esetleg megismerni valakit jobban .
2014. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Atyaég... részvétem, ez bizony nem kis dolog. És minden elismerésem, hogy a lányodért így kitartasz, és vigyázol rá. Egy év sem telt el, te még szereted őt. Gyászolsz. Sosem fogod elfelejteni, de majd idővel másként látod az emlékét. Maradj erős!
2014. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem arról van szó, hogy szerettem volna írásban kiadni magamból. Nehezen vettem rá magam arra, hogy feltegyem a kérdést... volt már más gyász is az életemben (9 évesen édesanyám, 17 évesen a mamám), azok sem voltak könnyű esetek.


Akkor talán az idő segít.

#5: köszönöm!


És az eddigi válaszokat is.

2014. júl. 13. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem ! A legjobbakat neked és gyermekednek ! Nem baj ,hogy most még nem tudsz nőkre nőként tekinteni ,nem is kell .. Az idő majd segít .Mindig a menyasszonyod lesz számodra az örök ,az első ...de biztos lesz majd valaki akire ,tudsz társadként tekinteni .
2014. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lásson egy két válasz adó meg nem volt szerelmes! A nőt akivel az életeded képzeld el nem olyan elveszíteni mint egy nagymamát, persze fáj az is, de vele nem tervezel saját családot. Meg az hogy elveszítette nem olyan mint ha szakították volna! Én életem végéig szeretném a fejem ha meghalna, ezért mentem hozzá feleségül mert vele képzeltem el az életem!
2014. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul egy új párral felnevelni egy kislányt aki mindig rá fog emlékeztetni....
2014. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!