Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a Herpesz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
te édes szent kurta garnélarákfarok, miért
2014. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Görög hírnökistenség... Ja nem, az Hermész. xD Bekavart, hogy nagy betűvel írtad. Valami kiütésszerűség az intim részen.
2014. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg Wikit. Ő sokmindent tud.
2014. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bőrbetegség, ami fertőző
2014. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En inkább Borsot kérdezném meg!
2014. júl. 13. 23:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Csapjunk akkor a lovak közé. Herpesz-vírus. Az ember szervezetébe jutva általában lappang egy ideig, mielőtt aktivizálódik, ekkor a test több területén megjelenhet vöröses, gennyet tartalmazó, duzzadt, sebes formában. Gyógyulása kb 1-2 hét. Kifakasztva a genny rendkívül fertőző, de maga a hólyag is. Fokozott tisztaság, fertőtlenítés ajánlott. Kerüljük más emberekkel a nemi aktust.

Mikor elgyógyult, a vírus ugyanúgy a szervezetünkben marad-lappang.

2014. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ertem.Koszi

Es az mi lehet szerintetek,hogy sok kis seb ki alakul a szamban,nyelvemen.......Ha el is mulik vissza jon.Alig tudok tolle enni!

2014. júl. 13. 23:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a Hermészes humor herold. Nem hiszem, hogy az herpesz lenne, a herpesz kívül van, nyelven nem hiszem, hogy szokott lenni.

Ha ezek a kis sebek fehéres színűek, akkor az afta. Ínyen és nyelven jelenik meg. Nekem egy időben gyakran volt. Ilyen fehéres fekély szerűség, nem túl nagy. Corsodil gél kell rá.

2014. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet akár afta is, mikor sok kis afta tömörül. Pici hólyagok, betegek elmondása szerint mintha égne a szájuk tőle. Ha visszatér, akkor keress fel egy fogorvost, hogy megszűntesse, nehogy nagyobb bajod lenne. Amit mondtam, az afta, az csak 1 az 1000 féle betegségből, ami lehet.
2014. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Frau Pressz férje
2014. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!