Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A herpesz többször is elő fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A herpesz többször is elő fog jönni?

Figyelt kérdés

Ha egyszer herpeszes leszek, akkor onnantól bármikor megint az lehetek?

Vagy mitől lehet ez a szám szélén?



2013. nov. 16. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kezem olyan,és folyamatosan előjön.
2013. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen

Ha legyengül az immunrendszered akkor előjön

Van akinek csak párszor élete folyamán van akinek meg szinte folyamatosan ...

2013. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, azt jelenti, hogy benned van a vírus, ami bármikor kiüthet. Tudom, hogy nem valami szép látvány, de hidd el, semmilyen ellenszere nincs. Amikor érzed, hogy kezd bizseregni az ajkad, kenegesd ecettel, ám ha már megjelent a hólyag, már nincs mit tenned. Kb. 12 nap, amíg elmúlik. Fölösleges nyomogatni, kenegetni, NEM GYÓGYUL HAMARABB!!

Nekem olyankor szokott előjönni, ha nagyon jól esik valamilyen étel (pl. nagyon meg vagyok éhezve, és jól belakom), reggel arra ébredek, hogy ott a hólyagocska számon. Eleinte engem is zavart, vásároltam különböző kenőcsöket, de egyiktől sem gyógyult hamarabb.

2013. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkaptad akkor életed végéig benned lappang mivel nem gyógyítható. Az viszont nem törvényszerű,hogy bármikor is előjöjjön. De azért jó eséllyel időnként felbukkan majd. Főleg ha legyengül épp valamiért. Az immunrendszered
2013. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a herpesz egy virus

nincs ellenszere és ami fontos az emberek 99% elkapta már :-)

2013. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) egész nyáron nem jött elő, tavaly télen is egyszer jött csak elő, de már elegem volt belőle :D nem is az hogy csúnya látvány, csak annyira a szám szélén van, hogy nem hogy enni, de beszélni is alig tudok..
2013. nov. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!