Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Interneten pár hónapja elkezdtem csetelni egy fiúval, viszont soha nem jött össze a találkozó, és bár elmondása szerint az arcom nagyon tetszett neki, meg érettnek is gondolt, kedvelt engem nagyon, inkább hagytuk egymást, bár hiányzott. Egy ideje regisztráltam egy csetelős oldalra egy külföldi lány képeivel, csak hogy gyakoroljam az angolt, semmi 'más' szándékom nem volt ezzel. Egyik nap viszont beléptem és láttam, hogy ugyanazzal a fiúval megtaláltuk egymást, akit fentebb említettem. Először nem hittem a szememnek, majd később nem akartam, hogy megtudja, hogy ez én vagyok, így a nevemről kamuztam neki, hogy ne ismerjen fel. Egész jól elbeszélgettünk, sőt van, hogy napokat, éjjeleket beszélünk át, holott mikor 'velem' beszélt, mindig örültem, ha egy nap beszéltünk pár szót. Nekem sosem mondott el olyan bizalmas dolgokat több hónap alatt, mint 'ennek a lánynak' most, és úgy érzem, hogy most jobban kinyíltunk egymásnak. Eddig is kedveltem nagyon, de most, hogy már ennyi mindent tudok róla.. Viszont ez így nem mehet örökké, tuti kérni fog egy baráti találkozót hamarosan, viszont hogyan álljak elé azzal, hogy én ugyanaz a lány vagyok, akit megismert pár hónapja, csak kamu a képem itt, de az egész beszélgetés, minden, az teljes mértékben én vagyok?
2014. júl. 14. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki minél hamarabb,őszintén és részletesen,ha kell bizonyítsd is. A lényeg,hogy úgy írd meg,hogy ne/minél kevésbé érezze magát átverve. Óvatosan és részletesen.
2014. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy minél kevésbé érezze magát átverve? Nem akartam soha becsapni, főleg őt, mert tényleg nayon aranyos fiú, most meg félek bevallani, mert nem akarom, hogy pont ő utáljon, és nagyon-nagyon hiányoznának azok a beszélgetések, meg hogy mindent meg tudtam vele beszélni, még így is, hogy csak neten. Már bánom, hogy válaszoltam neki ebből a profilból, csak hiányzott is, meg érdekelt, hogy mégis mivan vele.
2014. júl. 14. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem akartad átverni,pont ezeket írd meg neki :)
2014. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben, meg fogom neki írni, és csak reménykedni tudok, hogy megbocsájt. viszont amiatt nem tudom, mit fog gondolni, mert ő mesélt rólam is, mármint hogy beszélt velem és sok mindent, hogy mit gondolt rólam valójában. vagyis ezeket a kamu profilnak mesélte a fiú és magától, tehát én rá se kérdeztem, de nem állítottam le, mert tényleg érdekelt, hogy valójában mit gondolt rólam. kedvelt, és nagyon bántotta őt is, hogy nem tudtunk találkozni. viszont az igaz, hogy az arcom tetszett neki, de azt is hozzátette, hogy nem igazán voltam az esete.. úgyhogy most nem tudom mit csináljak :/
2014. júl. 14. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ú,az úgy nem egyszerű...de írd meg neki,jobbat nem tehetsz,aztán kiderül,mi lesz.
2014. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!