Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ugye ha felizgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ugye ha felizgat még annak a gondolata is hogy olyan helyzetben legyek kényeztetve hogy közben bajba kerülhessek v megláthat valaki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:

A megláthat valaki dolgot én is élvezem. De testi sérülést nem kockáztatnék egy patron ellövéséhez.


Konkrétan milyen bajba kerülésre gondolsz?

2014. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a sittet azért nem kockáztatnám
2014. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazandiból nem igazi baj csak például ott van velem egy helyiségben apám is és ha megtudja baj van. Ennyi
2014. jan. 5. 00:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Szülőkkel egy helyiségben, ez azért elég beteg.
2014. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szüleimmel egy helységben.. Ez szerintem nem egy nagy baj, (fiúként) de én ez engem inkább lelohaszt mint felizgat. De pl idegenekkel egy helységben, az már döfi :)
2014. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Balanus_concavus ***** válasza:
Exhibicionista hajlam.
2014. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Balanus_concavus ***** válasza:
...mondjuk pont az egyik szülőd előtt, az azért már nem biztos, hogy természetes.
2014. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz egy helyiségben dugni ahol van az apád is? Csendben takaró alatt?

Vagy apád tévét néz a fotelben és mögötte?

Vagy apád alszik és állva csinálnátok az ágy mellett óvatosan hogy a parketta ne nyikorogjon túl hangosan?

Vagy ültök az asztalnál apáddal és az öledben ül a csaj és sliccen át a miniszoknya alatt a bugyit félrehúzva?


Ez mind elég neccesen hangzik. Van jobb ötleted?

2014. jan. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen


utcán és suliban

2014. jan. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!