Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik szeretik a focit!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik szeretik a focit! Az jó, ha a barátnőtökkel együtt nézitek, és együtt szurkoltok?

Figyelt kérdés
A lány élvezi is, nem csak a ti kedvetekért bámulja. Ezen kívül okos, aranyos, nem az a nagyszájú, és sokat tud fecsegni bármiről (nem a tipikus női dolgokra gondolok). Arca azt mondják, hogy szép, viszont alakra vastagabb, nem vagyok az a vékony lány. Ha egy lánnyal 'minden rendben' lenne, élveznétek vele a beszélgetést (akár több óráig is), vicces, és az arca is tetszik nektek, miért utasítjátok el, mert hogy "nem az esetetek"? Ez most csak azért, mert nem vagyok olyan vékony, mint a modellek? Próbálok fogyózni, hetente többször is futok, viszont nem olyan gyorsan látszik még meg. Öltözködésem is okés, nőies ruhákat hordok, pasztellszíneket, meg csinosabb felsőket.
2014. júl. 14. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

De csak akkor, ha nem kell 100x elmagyarázni újra a les szabályt :) Nem baj ha elsőre nem érti, szívesen tanítunk ilyesmit 1-2-3x maximum :D Szóval szívesen tanítjuk a focit lányoknak is, de idegesítő ha "nem megy át" esetleg :)

Szóval ha benne vagy, szereted, mi több érted is, akkor király :)

2014. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahhaaa... együtt pirózni az ultrák közt *-* de jó lenne
2014. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mátol aktualitását vesztette a foci :-o :-D

csináljatok mást

ojat csinálj ojan programot amit ő szeret mozi fűrdő kirándulás bowling stb kérdezd ki

ha nem vevő rád akkor hagyd a faszba

de nem biztos hogy veled van a baj lehet csak nem akar csajozni hanem haverok sörözés ijesmi

sok fiu ijen

2014. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én lány vagyok, néztem a vb végét is, és kb 20szor magyarázták el h mi az a les, de még mindig nem teljesen tiszta :D


17/L

2014. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!