Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg ennyire felszínesek?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy az önbizalom hiányom miatt kerülnek inkább a lányok, de egy ideje interneten próbálok ismerkedni, mert itt fel tudok engedni, nincs önbizalom hiányom. És egészen addig, amíg nem kerül sor képcserére, vagy nem küldöm el az fb profilom, minden jól is megy, még a lányok írnak vissza nekem, hogy milyen jó volt, jó lenne folytatni stb., aztán utána már vissza se írnak. És az a helyzet, hogy a legtöbbjük nem is bombanő, sőt...

2014. júl. 14. 12:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
8%

A gond az, hogy beszélgetés során, akármilyen jól is érzik magukat veled, mást képzelnek el. Elképzelik mondjuk Brad Pitt-et, vagy az egyik kis 1D-s kis patkányt, és már is vele álmodoznak, és minden ami a száját elhagyja, azt te írod.

Próbálj változtatni a stratégiádon.

2014. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Lehet le kéne venni a hitleres borító képet a horogkereszttel. A nácizmus nem menő, ezt ne felejtsd el kisfiam.
2014. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak annyira, mint a fiúk...
2014. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha névtelenül beszélgetek lányokkal, én is mindig szép lányt képzelek el. Ez mindenkinél így működik. Internetes ismerkedésnél eléggé könnyen lehet csalódni.
2014. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
8%
#2 Nyilván sok közöd van a "nácizmushoz". :)
2014. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

persze azok a lányok akikkel eddig beszéltél azok voltak! de a kérdés általánosít! nem minden lány ilyen! nagyon sokan vannak akik a belső tulajdonságok alapján döntenek és nem az alapján hogy nézel ki, mi van rajtad, mit tudsz felmutatni! rossz lányokkal ismerkedtél meg :) keresd tovább, találj olyanokat akik nem felszínesek, hidd el vannak!


21F

2014. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A borítóképemen egy autó van, és nem német. :)
2014. júl. 14. 12:57
 8/25 A kérdező kommentje:
Elvileg mind rendes lány volt, akikből pont nem néztem volna ezt ki.
2014. júl. 14. 12:58
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Igen, minden lány ilyen, nyugodtan vedd egy kalap alá az összeset. Fölösleges is tovább keresgélned. Ajánlom helyettük az oposszumokat és a varacskosdisznókat. Mi igazi férfiak úgy is tudunk nélkülük létezni, tök jó flaslightok vannak ma már a piacon, sokkal olcsóbb, mint egy nő.

Szóval ne feledd: Flaslight, varacskosdisznó, sör. Ja és ne legyél rinyaPicha.

Rinyapicha. Az. Nelegyél.

2014. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én nem képzelek el senkit, sőt jobban örülök egy kevésbé előnyös külsejű lánynak, mert a szép lányoknak ugye sokkal magasabbak az elvárásaik, mert megtehetik.
2014. júl. 14. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!