Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem felszínesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem felszínesek, csak tele vannak előítéletekkel?

Figyelt kérdés

Előnytelen külsejű srác vagyok és még soha nem volt barátnőm. Tudom, hogy ezért nekem is kellene tennem, főleg az önbizalom hiányomat kéne leküzdenem. De amikor egy új közegbe kerülök, pl.: első nap a gimiben, az egyetemen vagy a gólyatáborban, egyszerűen azt tapasztalom, hogy szinte egyik lány se nyit felém, inkább elkerülnek, míg az előnyösebb külsejű pasikhoz simán oda mennek ismerkedni, haverkodni. Ha én kezdeményezek, akkor is leráznak, és látom a szemükben, hogy már egy komolyabb beszélgetés előtt meg van rólam a szilárd véleményük. Gondolom a legtöbbjük nem felszínes, csak hát a külső ugyebár tükröz valamit. És nagyon sokszor ez alapján ítélik meg az embert.


A másik meg, hogy a lányok többsége szerint az előnytelen külsővel jár, hogy valaki igénytelen és lúzer meg önbizalom hiányos örök vesztes. (ez meg GYK-s tapasztalat)


Ti hogyan látjátok ezt?



2014. júl. 9. 16:36
1 2
 1/17 XNoémiX ***** válasza:
egészen pontosan mit jelent nálad az, hogy előnytelen külsejű? és milyen lányokkal próbáltál ismerkedni? akár előnytelen külsejű lányokkal is?
2014. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
én átlagos vagyok de a lányoknak csak a külső számít :(
2014. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
Egyenes út ez neked is a nőgyűlölet felé, én is előnytelen külsejű voltam, de nagyon kikupálódtam, mostmár kifejezetten jó pasi vagyok, de csak harag van bennem irántuk, és bosszút állnék az összesen..
2014. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Átlagos pasi vagyok, a lányok egyenesen undorodnak tőlem...
2014. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem igénytelenek! Ez csak női zagyvaság. Ha a genetika igényességgel jár akkor lehet erről szó, de ez kizárt.
2014. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Negatív a kisugárzásod, az önbizalom hiány miatt.

Abból, hogy annyit írsz, hogy előnytelen, nem sokat tudunk rólad meg. Azt megtudtuk, hogy félénk vagy, ez oké, ezen is lehet javítani, ahogy az előnytelen külsőn is.

Első nap a legtöbb ember félénk, de a másodikon már azért illene lazának lenni és nem stresszelni minden miatt.

Az ilyen embereket mindenki kerüli, nemtől függetlenül, mert nem jó a társaságuk. Nem jó velük lenni.

2014. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

de komolyan. volt olyan lány aki azért nem

járt velem mert nem voltunk olyan gazdagok mint ők...

2014. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Akkor mi a megoldás? Az örök nőgyűlölet? A nők kerülése? Addig ne is próbáljatok velünk ismerkedni, amíg utáltok minket, de komolyan, miért is? Ott vagytok ti egymásnak...
2014. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha leszavaztok ha nem így volt. persze ez egy kisváros így nem csoda. azóta meg jó hogy kevésbé merek kezdeményezni
2014. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb ideig vagyok összezárva lányokkal (több év gimiben vagy egyetemen), akkor kénytelenek megismerni. Érdekes, a végére mind hogy megszerettek - csak barátilag. Na hogy is van ez, lányok? :D

23F

2014. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!