Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ti borotváljátok magatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti borotváljátok magatokat alul? és LÁNYOK nektek mi a véleményetek róla ha egy fiú borotválja?

Figyelt kérdés
Kérlek neme és kort is írjatok

2014. júl. 14. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, borotválom:)


18/F

2014. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

20F

Altalaban formara borotvalom, es nyirom. Legtobbszor kis pamacs a farkam felett, de most eppen egy csik (igy egeszen a koldokomtol a toveig fut). Szzerintem nem gaz, es eddigi baratnoim sem szoltak be miatta :D

2014. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lányokkal szemben az a korrekt ha puccos főleg ha hajlanak az orális felé is mert az úgy nem valami nagy élvezet nekik ha a szőrszálakat halásznak a szájukból :D
2014. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagy szőrt nem birom ott.Vágja teljesen rövidre vagy borotválja le.

Hónaljnál is.

2014. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak rövidre vágom (kb. 0,5 cm), de a herezacskón viszont teljesen leborotválom a szőrt.
2014. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Intim borotválást csinálom. Kort, nemet nem írok! Mi vagy te statisztikus?
2014. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem szexi..egyrészt mindenféle zavaró tényező nélkül láthatod, amit kell, másrészt pedig, amit fent is írtak, hogy ha valaki hajlik az orális mókázásra, akkor minden kedvét elveszi egy szőrcsomó...
2014. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Iggen..

17/F

2014. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ha van egy kis szőr fazonra igazítva...szerintem ez szexissé teszi a férfit...:)

Persze a bozont az már nem fér bele...:)

2014. júl. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!