Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek hol borotválja magát egy fiú, ami még nem bu*is?

Figyelt kérdés
hol szeretitek ha van szőr illetve hol nem?
2014. jún. 12. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha a pasinak a mellkasa pl. csupasz. Ne már... Én nem bírom, mondjon bárki bármit. Egy pasi szőrös. Mondjuk az gázos, ha a háta is annyira, mint egy gorlla, de normálisan engem nem zavar. 18 /L
2014. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én sehol nem szeretem ha szőrteleníti.

20L

2014. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hát legyen szőr: pénisze körül, mellkasán (ha egyáltalán van ott neki :D ), kar, láb

ne legyen: arcon, hónalj

ahol pedig egyáltalán nem érdekel a pasi feneke, mivel a volt barátom dicsekedett azzal h ő ott is borotválja...

2014. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hónaljat szeretem, ha szőrteleníti.

Mellkas legyen természetes, akinek szőrös, annak szőrös, akinek nem, annak nem. De ha borotválja valaki, az nagyon tud szúrni.

Lába mindenképpen szőrös legyen, nem tetszik a csupasz láb.

Intim helyen meg mindegy nekem. Nem befolyásolja az együttlét minőségét számomra, hogy van vagy nincs szőr.

2014. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem csak a lábán, a karján és max a hasán legyen szőr. meg az arcán persze.

máshol ne

2014. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező amúgy enyhén hülyeség amit kérdezel.


Kezdjük ott hogy a mellkas kb csak a férfiak 50%-nak szőrős.

Figyelj 23 éves pasi vagyok kb 15 fős baráti köröm van egyetlen egynek van szőr a mellkasán! És én egyébként ezt szerencsének gondolom mert ott már lelézerezném.


Mellesleg butaság a lányokhoz igazítani a szőrödet, mert mindenkinek más jön be, mellesleg a lányok is azt állítják maguknak akarnak bejönni, te is légy az aki akarsz lenni.


Pl.:

- Arcom borostás, nem szőrős.

- Hónaljszőröm nincs.

- Fanszöröm szintén 1-2 mm-es.

- Kar/Lábhoz soha életembe nem nyúlok.

- Ánuszom környéke szintén szőrmentes.


Ez baromság egyébként mert ha a véleményekből indulsz ki akkor én is mondhatom hogy aki sminkeli magát, vagy túlöltözik (azaz nem egy cipő, nadrág, poló/pulcsi) az meg nem nő.


Sose kötöttem bele még egy nőbe mert sminkeli magát, vagy mert jól kiöltözik, tény hogy nekem nem vonzó de ez van ő ilyen így kell elfogadni.

2014. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
rendben, azért köszönöm a válaszokat, hát így vélemények szerint akkor nagyjából jól gondoltam :)
2014. jún. 12. 13:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Ahol legyen: mellkas (ha genetikai okokból kifolyólag csupasz, az nem baj, de ha szőrteleníti, nekem az visszataszító), has, kar, láb, arc (szeretem a borostát)

Ahol inkább ne: intim rész, hónalj

2014. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja, és háton se legyen inkább, ha megoldható. :D


Utolsó voltam, egyébként 21l

2014. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szerencsére a hátam nem szőrös, mellkasommal meg az az idegesítő hogy alig van rajta szőr, de a mellbimbó körül egy pici sávba van... és jól látható ... na ezeket ki szoktam húzkodni xD gondoltam meghagyom ha majd lesz elég szőrzetem hozzá a mellkasomon:)
2014. jún. 12. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!