Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy meddő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy meddő? Szakítottunk

Figyelt kérdés
:(a barátomal mostanában nagyon sokat veszekedtünk és most szakítottunk :( többször azt mondta rám hogy meddő + sok minden mást de nem tudom hogy mit csináljak.. teljesen kész vaok legszivesebben megölném magam :(

2014. júl. 14. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz gyereket nemzeni.
2014. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Terméketlen
2014. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nemzőképtelenség. Férfi esetében a sperma nem képes a női pete megtermékenyítésére, nő esetében a pete termőképtelen.
2014. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát te és az exed is egy értelmi aranybánya vaGYtok az biztok
2014. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meddó vitára is érthette ha vitatkoztatok. Miért támadna ilyennel h meddő vagy?
2014. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom de én nem si akarok még gyereket!!! akkor miért mondta ezt? :(
2014. júl. 14. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meddő vagy - nem lehetsz terhes. Nemzeni a férfi nemz utódot, a nő szül. Van meddő vita - értsd parttalan. Lehet úgy értette, hogy a kapcsolatotok meddő - értsd nem vezet sehova.
2014. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nagyon gyakori ***** válasza:
Nehogy kárt tegyél magadban! Senki nem ér annyit!
2014. júl. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolhatta azt, h nem vagy képes tovább fejlődni, vagy megragadtál valahol... Erre is szokták mondani, h meddő. Pl (meddő gondolatok: nincs folytatása)


De kétlem, h ennyi sütnivalója van egy ilyen tahónak. Ő egyszerűen képtelen normálisan lezárni egy kapcsolatot, és minden kígyót békát rád öntött. Ezzel meg jó nagy sebet ejtve a szíveden.


Az öngyilkosságot felejtsd el. Egy szakítás fáj (pláne ha megaláznak), engedd, ne fojtsd el. Túl leszel rajta. Ha nagyon nem megy, kérj segítséget szakembertől, de semmiképpen se tegyél magad ellen.... Ez is egy fajta veszteség, és az életet kísérik a rossz dolgok is. ebből is tanulsz, csak ügyesen. Egyvalamit azért tudatosíts magadba: Attól mert ezeket mondta, nem te leszel olyan, és nem leszel kevesebb, nem téged minősít....


Ha akarsz priviben írhatsz, mert én is ugyan ebben a helyzetben vagyok. Mi még nem szakítottunk, de rengeteget sérteget, és megaláz a pasim. Valószínűleg gyáva, és azt várja, h én tegyem meg....


Fel a fejjel!

27/N

2014. júl. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!