Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szakítottunk a volt párommal és nem tudom elfelejteni pedig nem volt hosszú a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem gond, hogy nem tudod elfelejteni. Természetes, hogy valakit nehezebben tudsz elfelejteni miután úgymond közelebb kerültél hozzá. Ezzel nincsen semmi gond és ne érezd magad emiatt rosszul. Nekem is volt már ilyen tapasztalatom, de csak idő kérdése az egész. Majd úgyis jön majd valaki más.
2014. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hegedus Csaba válasza:
Azért nem bírod elfelejteni, mert felejteni próbálod. Ha bármit is éreztél iránta, fölösleges azon teperned magad, hogy felejts el, mert nem fogod. Inkább tedd túl magad rajta. Nem könnyű, de felejteni úgysem fogsz tudni, szóval ez még mindig egyszerűbb. Ha túlteszed magad rajta, akkor elhalványulnak a rossz emlékek, és megmaradnak a szépek :)
2014. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem márciusban ért véget 1,5 hónapos kapcsolatom, ez se volt hosszú, szerintem én se fogom a volt barátomat teljesen elfelejteni, de nem fogok begörcsölni és lelkizni, ahogy telik az idő, már most jobb a helyzet.

Átgondoltam az egészet, kibeszéltem fűnek-fának, szerintem tedd te is ezt, ha jobban érzed magad tőle, nekem az ilyen beszélgetések, különösen Anyával, sok terhet legördítenek a lelkemről. De rá kellett jönnöm, hogy akarnom kell nekem is, mert ha folyamatosan előveszem a dolgot, és boncolgatom, soha nem jövök ki a vízből.

Még néha ma is rossz, az a baj velem, hogy állandóan magamban keresem a hibát, de összevetve a dolgot, nem is tartott sokáig, és "olyan" komoly (konkrétan) nem volt benne, csak hasonló dolgok, abba is lehet kár volt belemennem. Csak hát az első volt.

Megmarad szép emléknek.

Fel a fejjel, (tudom, pár hónapja még bagoly mondja verébnek) legyenek melletted sokan, beszélgess velük, én is így jöttem rá, hogy többet tettem én és hogy csak egy dologban volt igaza az exemnek: találok igazán hozzám illőt, jobbat.

:)

2014. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!