Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen dolog? 18/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen dolog? 18/l

Figyelt kérdés
A barátom műmellű nőket néz, és elmondta a női ideálját. Nagymell,szőkehaj,darázsderék...stb. És akkor megkérdeztem hogy plázacicák jönnek be? Azt mondta nem... Azt mondta nem nagy a mellem de mégis meg van vele elégedve mert szép. De engem az bánt h műbabákat hogy lehet szeretni? Vagy én tulzok?! És még az a gond hogy az exem egyretöbbet jut az eszembe hiányolom néha. Egy éve lett vége vele. Majdnem két évet voltunk eggyütt. A mostanival féléve.

2014. júl. 15. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan sűrítsünk be vagy 5 problémát 1 kérdésbe? Level 100


Megyek aludni. Menj te is. Jó éjt!

2014. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Tehát azért hiányolod az exedet, mert elhitette veled, hogy hatalmas dudáid vannak, miközben egy teniszlabda is kinevetné őket? :D Nemár. Sztem fogadd el, h kicsi a melled és ne merj panaszkodni, h kicsi a pecse.
2014. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
az a baj ,hogy az exed sokszor jut eszedbe és nem az hogy a mostaninak mi az ideálja
2014. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nagy vihar tombol a fejedben az biztos :D
2014. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Inkább örülj neki, hogy MÉG van kapcsolatod és annak, hogy őszinte veled a srác. Az exedet meg próbáld meg elfelejteni.
2014. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Jó éjszakát Borsólány! :)
2014. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézegess te is szép testű pasikat, és mesélj részletesen a férfi ideálodról a barátodnak.


Mondd, hogy nem nagy a pénisze, de azért meg vagy vele elégedve, mert szép. :-)

2014. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: köszi! Viszont mindenkinek.
2014. júl. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Engem mondjuk egyáltalán nem érdekel, hogy a Párom mekkora mellű nőket nézeget meg élőben meg képeken, mert én ugyanúgy megteszem ezt élőben olyan férfiakkal, akiket vonzónak találok, de annyi érzelmi intelligenciát szerintem el lehet várni valakitől, hogy ne szórakoztassa a párját azzal, hogy neki milyen nagymellű, szőke darázsderekú cicababák tetszenek, vagy éppen fordítva, milyen pasik.


Ha a Párom ilyenekkel traktálna, onnantól fogva finoman flörtölgetnék bármikor, amikor vele vagyok, szexis, kisportolt testű pasik képeit hagynám a közös gépünkön az előzmények között, ezt a képet pedig feltenném képernyővédőnek a laptopomra, mert nekem így néz ki az ideális férfi test: :-)))


[link]

2014. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso, mostantol a peldakepem vagy!

18l

2014. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!