Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már lassan egy hete nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már lassan egy hete nem ír a fiú, akkor már esélytelen a dolog? :/

Figyelt kérdés
amikor én írtam visszaírt, aranyos volt meg minden, de ha én nem írok ő nem ír.. ezért már nem beszéltünk vagy 3 napja. és nem az a félénk fajta, szóval biztos nem ez az oka. van neki más esetleg már?
2014. júl. 10. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
írj neki megint, aztán azt úgyis érzed hogy most szívesen beszélget-e veled vagy nem
2014. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem akarok nyomulni..:/ én érezném magam kellemetlenül.
2014. júl. 10. 17:33
 3/9 C0r3 ***** válasza:
az is lehet, hogy csak simán elfelejtette hogy írtál neki. Velem is megesik. Megnézem az üzenetet, anyám szól h menjek kajálni, azon gondolkozom h majd írok neki, elfelejtem, megharagszik stb. Szokott ilyen lenni :D
2014. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lenne nyomulás, nyugodtan írj
2014. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha akarna, keresne. Gondolom udvariasságból válaszol neked, vagy azért, mert tartalékban vagy nála, de az biztos, hogy nem kellesz neki eléggé! Neked is ajánlom, hogy nézd meg a "Nem kellesz eléggé" című filmet! Én minden nőnek kötelezővé tenném! :D 28N
2014. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megnézem még ma.:) és sajnos szívemből szóltál..
2014. júl. 10. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megnézted, utána már világosan fogod látni a helyzetet. :)
2014. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megnéztem. nagyon tanulságos volt! :D egészen addig amíg épp az előbb nem írt volna rám újra... :D nem tudom visszaírjak-e.. lehet csak simán hagynom kéne ha már most kikészít.
2014. júl. 11. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tetszett. Most vagy azért írt, meg érdekled, vagy azért, mert nincs jobb dolga, vagy mert nem jött össze neki a másik csaj. Hagyd egy kicsit. Ha tényleg érdekled, akkor teperni fog utánad, ha nem, találsz jobbat! :)
2014. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!