Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ritka az olyan 19-23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ritka az olyan 19-23 éves csaj, aki néz is ki valahogy, és kedves, rendes, nem hül*ye?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy a legtöbb lány, aki kicsit is ad magára, szép arccal, viszonylag jó testalkattal rendelkezik, azok vagy a pénzes pasikra hajtanak, vagy beképzelt, bunkók, vagy csak szimplán nem álltak kétszer sorba, mikor az észt osztották.

Tényleg ennyire kihaló félben vannak a kedves, aranyos, szép, és okos lányok ?! :)

(Debrecenben és környékén aligha találkozok ilyennel )


22/F



2014. júl. 15. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nők....-.- :-D :'(
2014. júl. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelentem itt van egy! 22 vagyok, a személyleírás stimmel, messze tőled és menyasszony.
2014. júl. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vagy csak tul messze laknak. :)

En pl mindig ugy jarok, hogy olyan fiuval tudok megismerkedni, aki tul messze van. :/

21/L

2014. júl. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na igen.. Vagy foglalt már, vagy túl messze lakik, de valami gubanc legtöbbször mindig van -.-"
2014. júl. 15. 02:08
 5/12 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Nyugi eljön majd a te időd is! Nekem akkor jött amikor a legkevésbé számítottam rá. Már épp lehúztam a rolót.
2014. júl. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Fiúba se könnyű normálisat találni elhiheted. Sokszor csak a két véglet bukkan fel, a túl bunkó meg a nyáladzós nyomi.

Ha meg találsz egy normálisat, úgyis jön valami ami szétb. assza az egészet.

2014. júl. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csinos, kisportolt, szép arcú, kedves, intelligens nő vagyok, mérnökként diplomáztam most. De már nem keresek kapcsolatot, mert folyton csak kihasználtak és játszottak velem, az átlagos anyagi helyzetben levő, átlagos kinézettel rendelkező, kedves férfiak. 22/N
2014. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mesélj már bővebben kicsit :) Magadról + azokról, akik kihasználtak.
2014. júl. 15. 12:15
 9/12 anonim ***** válasza:

# 7

kamu, ilyen nem letezik...

2014. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 EffyStonem96 ***** válasza:

De ponthogy létezik az, amit a 7-es írt.

Én még nem vagyok ugyan 19, csak 18, de az ország legjobb jogi karán tanulok, szóval hülye nem vagyok, nem is nézek ki rosszul, viszont ennek ellenére sosem volt még barátom. Mert akik keresnek pasik, azok vagy síkhülyék, vagy tök bunkók, vagy csak a szex kell, és még sorolhatnám. A normális pasi ritka... Ennyi

2014. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!