Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Összejönnétek egy segédmunkás sráccal?

Figyelt kérdés
Nem tudna elvinni titeket nyaralni, szép autója és háza sincsen de szeretne titeket...
2014. júl. 15. 12:19
1 2
 1/19 Umaku ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerinted ők nem.ismerkednek vagy mi?
2014. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2014. júl. 15. 12:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha intelligens és művelt, akkor összejöttem volna (most már nem, mert már van párom). :)
2014. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
NEM
2014. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Volt már segédmunkás barátom, igen.
2014. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ez elég hülye kérdés szerintem és elég sértő a nőkre nézve...burkoltan azt mondod, minden nő anyagias és csak az ügyvédeket és orvosokat akarják...visszakérdeznék...

te összejönnél egy ügyvéddel? ("szint különbség miatt")

te összejönnél egy paraszt lánnyal? ("sokak által lenézett munka")


vagy miből gondoltad, hogy nem jönnének össze vele? a segédmunkás ugyanolyan ember mint bárki más...


erről van pár rossz emlékem...én jó anyagi helyzetben vagyok, irodában ing farmerben dolgozok...és volt osztálytársammal beültünk munka után beszélgetni egy kocsmába (ő füvet kaszál, viselet: kertész nadrág póló nélkül), és szóvá tette a ruhánk közötti különbséget ami nekem nagyon rosszul esett, mert úgy mondta mintha én feljebb való lennék nála...nem a ruhát kell nézni hanem az embert aki benne van! attól lehet valaki igényes mert nem szaladt haza átöltözni hanem munka után be tud ülni inni egy baráttal...


21F

2014. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ünneprontó leszek, magasabb végzettséggel nem.

Nálunk volt ilyen a családban, én nem lett happy end. Amikor megismerkedtek, a lány volt az okos (érts: diplomás), a férfi az ügyes. Mire elváltak (2 gyerek és 10 év után), a nő nagyképű sznob lett, a pasi meg műveletlen bunkó...

És NEM voltak anyagi problémák. Ha még azok is vannak, még rosszabb.

Persze nagyon romantikus elképzelés az örök szerelem, de ha a lila köd elmúlik, és csak a problémák maradnak, az megöli a szeretetet és felőrlik a kapcsolatot.


Hasonló végzettséggel viszont működhet, ilyenre is van példa a családunkban, 15 éve együtt vannak. Nehezen élnek, de nincsenek balhék.

2014. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
gondolj bele koszos a körme és úgy ujjaz...fújjjmááá
2014. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Mivel általában az iskolázottságban levő eltérés komoly probléma szokott lenni, ezért én nem jönnék össze vele.

Feltehetően nem sok közös témánk lenne.

A szerelem nem elég, mert az elmúlik.

2014. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!