Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nővérének barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nővérének barátja azzal hülyíti barátnőm családját, hogy TEK-es, de hazudik. Hogyan lehet felnyitni a kis naív család szemét? Mert látszólag nem megy.

Figyelt kérdés

Ilyeneket mond, hogy TEK-es közben közli, hogy 3 év felfüggesztettje van. Hogy miért is, az látszólag senkit sem érdekel a családban. Engem és a barátnőmet is inzultált már viszont ezzel a TEK-es mesével tiszteletet vív ki a barátnőm anyjánál így meg van védve.


De ez a mese több ponton is el van csúszva, olyan szinten, hogy én valami durvábbra gyanakszom és egy kicsit aggódom is. A barátnőm nővérével esélytelen beszélni... Az anyja meg elhiszi a srácnak ezt a maszlagot.


alig 20 éves, máv biztonsági őr volt, de ennyi. ebből rendőri képzés, főiskola, minimum rendészeti szakközép nélkül nem lehetne tekes. Ráadásul olyanokat is mesél már, hogy rendőrködik már több helyen.


Lehet, hogy azért mert nekem viszont van 1-2 piti ügyem, lehet engem próbál megalázni ezzel, vagy rendőr-bűnöző felállást kialakítani itthon?


Egyenlőre azt sem tudom érdemes-e megvernem (biztosan nem tekes) mert ha nem teszem meg, bármikor hátbatámadhat ha itt vagyunk a barátnőmmel.


A család meg mondom, védi mert elhiszi a kommandós mesét.


2014. júl. 15. 21:21
1 2
 1/16 Marko polo ***** válasza:
Én a helyedben szépen beküldeném a csapdába,,, kicsit utánna olvasol a rendőri dolgoknak meg TEK es dolgoknak és csak úgy felveted amikor pont ez a téma :D reméllem érted mire gondolok...
2014. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mondom velem már kötekedett, barátnőm anyjának meg barátnőm által el lett mondva, hogy mennyire össze vissza beszél a srác és mivel eléggé rossz arcú óvakodni kellene de nem érdekli.


Elvileg jövő héten lesz valami beszélgetés ahol a srác elmagyarázza, hogy mi hogyan, de a franc se tudja (persze erre ő nincs felkészülve, a barátnőm anyja mondta, hogy meg lesz beszélve vele)

2014. júl. 15. 21:27
 3/16 A kérdező kommentje:

Első, utána olvastam meg minden, dehát a barátnőm anyját nem nagyon lehet meggyőzni.


Itt egyedül szerintem csak engem zavar, hogy itt pattog valami hülye és hazugságokkal vív ki rangot.

2014. júl. 15. 21:28
 4/16 A kérdező kommentje:
A barátnőmet is mocsokul irritálja...
2014. júl. 15. 21:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan helyzetet h rendőr igazoltasson titeket, ez nem egyszerű, vagy simán kövesd végig egy napját ahogy melóba megy...
2014. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát, egyik sem egyszerű, sőt mindkettő kizárható, ráadáasul a barátnőm birka anyja nem hiszem, hogy hinne nekem.

Nekem is valami látványos hazugsággal kellett volna bevágódnom, akkor szeretve lennék....


Na mindegy. Viszont szerintem kizárható, hogy TEK-es, de durva, ha tényleg az egész családot ezzel a maszlaggal tömi. Mondom, még baj is lehet a háttérben.... lehet körözik? De én nem fogok ide rendőrt hívni hozzájuk, hogy helló, csekkoljátok már le, oltári nagy balhé lenne belőle.

2014. júl. 15. 21:33
 7/16 anonim válasza:
Vagy mond, hogy segítsen elsimítani egy régi ügyet, ha már a rendőrségnél van, igazán megtehetné a baráti viszony fentartásáért, adj be kamu mesét, kérd meg, hogy másnapra járjon már utána, hogy mit hogy, és hogy mit.
2014. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Marko polo ***** válasza:
100%
Amúgy , azt értem hogy nem érdekli anyukáját, de ne te mondd neki hanem ahogy a 2. -es válaszoló írta kreállj olyan szituációkat amikbe belesülhet a csávó . Ezzel azért be lehet valakit égetni :D
2014. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy srácot ismertem anno aki azt híresztelte magáról, hogy egy nagy magánnyomozó, hát elég jól ismertem, de mondom egy ilyen paraszt bunkó ember kizárt h az...hát nem is volt az, csak egyszerűen autókkal üzletelt.


Majd később kiment hozzá a rendőrség mert a hülyegyerek a 35 éves fejével hirdette magát facebokon h ő magánnyomozó sajnos itt bukott meg, ha nem írja ki netre akkor sosem derült volna ki az autó marhasága sme és nem kerül dutyiba.


Na mindegy őt is istenítette az anyósa h húha milyen komoly ember meg izgalmas meló...

2014. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát de mi értelme van? Azt meg nem akarom, hogy a kis kötekedés végén ez a barom nekem essen, mert tanultam harcművészetet de tudom:


Soha nem lehet tudni igazán mi lesz egy verekedés vége. Akár kés általi halál is lehet.


Ezért kerülöm a balhét. Még így is.

Kicsit félek is, hogy a barátnőm gyengének tart, szóval nem tudom mi lenne a megfelelő fellépés. Kárt tenni sem szeretnék benne, mert akkor viszont én lennék kiutálva.

2014. júl. 15. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!