Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nővérének barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nővérének barátja azzal hülyíti barátnőm családját, hogy TEK-es, de hazudik. Hogyan lehet felnyitni a kis naív család szemét? Mert látszólag nem megy.

Figyelt kérdés

Ilyeneket mond, hogy TEK-es közben közli, hogy 3 év felfüggesztettje van. Hogy miért is, az látszólag senkit sem érdekel a családban. Engem és a barátnőmet is inzultált már viszont ezzel a TEK-es mesével tiszteletet vív ki a barátnőm anyjánál így meg van védve.


De ez a mese több ponton is el van csúszva, olyan szinten, hogy én valami durvábbra gyanakszom és egy kicsit aggódom is. A barátnőm nővérével esélytelen beszélni... Az anyja meg elhiszi a srácnak ezt a maszlagot.


alig 20 éves, máv biztonsági őr volt, de ennyi. ebből rendőri képzés, főiskola, minimum rendészeti szakközép nélkül nem lehetne tekes. Ráadásul olyanokat is mesél már, hogy rendőrködik már több helyen.


Lehet, hogy azért mert nekem viszont van 1-2 piti ügyem, lehet engem próbál megalázni ezzel, vagy rendőr-bűnöző felállást kialakítani itthon?


Egyenlőre azt sem tudom érdemes-e megvernem (biztosan nem tekes) mert ha nem teszem meg, bármikor hátbatámadhat ha itt vagyunk a barátnőmmel.


A család meg mondom, védi mert elhiszi a kommandós mesét.


2014. júl. 15. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igaz ha a mávnál őr és rájöttök akkor meg azt fogja lódítani h mellékesbe csinálja, ha van rendőr ismerősöd vagy valamelyik ismerősödnek esetleg úgy lehet utána járni, vagy a csávó ismerőseit faggatni, vmi kamuprofillal, indokkal
2014. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem ér annyit a csávó, hogy ennyit tegyek, épp elég az amit nekem maga mondott (főleg a 3 év felfüggesztett)


Viszont szeretném ha eltűnne a barátnőm családjától. Ezt szeretném elintézni.

Nekem szinte tényleg mindegy, csak többet meg ne lássam itt. Nem tudom miként lehetne megoldani. Extrém megoldások nem nagyon jöhetnek szóba mert nem akarok börtönbe kerülni.

2014. júl. 15. 21:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem sokat segít a kérdésem, de ha félsz bármit is tenni, mert lehet, hogy neked ugrik, akkor pontosan mit akarsz csinálni?
2014. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Most próbáljuk kideríteni körözik-e.

De egyébként a felfüggesztettből adódóan (bár attól függően milyen jellegű büncselekmény) ha valóban nekem ugrik és megsérülök, lecsukhatják.


Természetesen nekem az is elég, ha magától eltakarodik, de az se hiányzik, hogy egy ilyen akárki (tényleg akárki lehet) esetleg leszúrjon este az utcán.

(eléggé el van züllve a barátnőm nővére, hogy ilyenekkel kavar)

2014. júl. 15. 21:52
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kötve hinném hogy bármilyen felfüggesztettel lehet TEK-es. Oda nem olyan könnyű bejutni. Szerintem kell erkölcsi bizonyítvány is. Kérjétek el tőle. Ha nincs neki, alapból bukott a történet. Meg különben is, attól még ha csodával határos módon TEK-es is lenne, otthon még nyugodtan elküldheted a p..ba, mert nem isten. Ne hagyd hogy a fejedre nőjön. De amúgy honnan tud a te piti ügyeidről?
2014. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Barátnőm anyjától, nővérétől, sajnos tudnak róla. De nem lényeges ügyek! Ilyenek, hogy bkv ellenőrös dolgok, meg hasonlók, ráadásul folyamatosan zárogatják le.

Szerintem a saját 3 év felfüggesztettjét próbálja azzal simítgatni, hogy a bolhából elefántot csinál.


Ja és a baj az, hogy elég sokat vagyok a barátnőméknél, na ilyenkor nem tudom "otthonról" elküldeni és nem is igazán tudom mi lenne a megfelelő reakcióm, én 1 éve ide járok, ő egy hónapja jelent meg és már megy a cirkusz, barátnőm is múltkor úgy kiakadt, hogy üvöltve sírt (!!)


Szóval.

2014. júl. 16. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!