Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha egy csaj lábán hegeket látnátok randin?

Figyelt kérdés
Régi vagdosások nyomai, pl úgy ül le, hogy a szoknya elcsúszik és meglátjátok. Mit szólnátok? Nem is érdekelne utána a lány?
2014. júl. 15. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na ne már! Komolyan mindenkinek tökéletesnek kell lenni?
2014. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem szívesen kezdenék egy ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő lánnyal.
2014. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Inkább a hegek azok, amik nem érdekelnének. Amíg a lányon látom, hogy normális, addig pont telibesz*rok ilyen dolgokat.
2014. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem riasztana el egyből... nyilván megkérdezném hogy hogyan szerezte... Válasza lehet megérthető minthogy balesete volt. Vagy lehet ijesztő pl: hogy Ő vagdosta magát valamiért...
2014. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg a vallamon van :) na bumm.
2014. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát attól függ mekkorák mennyire látszanak...de igazából először olyan dolgokról akarok tudni amit szívesen elmond! amiről szívesen beszél...1. randin nem hoznám szóba...szerintem nem kizáró ok...ha belül minden oké akkor szerintem simán lehet belőle élethosszig tartó kapcsolat :)


21F

2014. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amint írtam vagdosások nyoma, amit magán ejtett, erre vonatkozik a kérdés.
2014. júl. 15. 22:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle honnan szerezte. Ha szereted lesz arod a hegeket.
2014. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem mondanék neki semmit, mert amíg nem ismernénk egymást nyilván kellemetlen lenne, ha kérdezősködnék a hegek felől. Első randin nem jó ilyeneket kérdezni. Ha már közelebbről megismertük egymást, akkor rákérdeznék.
2014. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még több szeretet adnék neki.
2014. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!