Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom, aki telefonjában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom, aki telefonjában a barátnőm meztelen képét láttam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Barátommal először közösültünk ,6 hónapja tart a kapcsolatunk ,mind a ketten 20 év alatt vagyunk ...

Első alkalom,ugye mindenki ezt várja ,most először aludt nálam és nem "sakkoztunk" ,ma reggel kiment hogy lezuhizik és mondom bele kukkantok a telefonjába ,majd találtam a barátnőmről fél meztelen képeket...szóval egy száll tangabugyiban ,fekszik az ágyon.

mit kéne tennem?

mert nagyon nagy csalódás ért mindkettőjük részéről



2014. júl. 15. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
fight
2014. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Kérdéses, mit kéne tegyél? Magadtól nem tudod? Első kérdés hogy ez a kapcsolatotok előtt volt, vagy közben. Ha előtte, akkor sem szép, hogy ezt titkoltál előtted, ahogy az sem, hogy a képek még a telefonjában vannak. Tehát mindenképp gáz, a kérdés csak az, mennyire. Ha a kapcsolatotok alatt, akkor nincs kérdés, lapát.


Ahogy nálam az is az lenne, ha valaki beletúr a telefonomba. Persze nem te vagy itt a hunyó, de ez sem szép húzás. Szokj le a kutakodásról!

2014. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
meg kellett volna nézned a dátumot, lehet nem abban a 6 hónapban küldte neki a képet amíg együtt vagytok
2014. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

sajnos nem néztem meg a dátumot ,mert nagyon lesokkolt... tudom ,hogy nem szabadott volna megnéznem ,de sokszor viccelődött így hogy most ő megy más lányhoz és megkellett tudnom hogy van e valami és sajnos találtam

a kép az alatt az idő alatt került a telefonjába ,mert a csaj most elsős középsulin ,most ismerte meg, nem rég lettek olyan jóban ..

ma reggel történt az eset ,ma láttam meg

2014. júl. 15. 23:23
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha közösült is a másik nősténnyel, az csak azért van, hogy minél több utódot hozzatok neki a világra.
2014. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Először kit kéne számon kérnem a "barátnőt" vagy a barátomat?

ha a barátomat ,azonnal mondaná a barátnőmnek ... meg szerintem fordítva is

2014. júl. 15. 23:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
a barátodat
2014. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. júl. 15. 23:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Hívd őket egy helyre!
2014. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a barátodat, nem is értem, miért nem tetted ezt meg reggel, orra alá dugva a telefont. Aztán persze a barátnődet.
2014. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!