Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen csókolóztam valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen csókolóztam valakivel, de van barátom. El kellene mondanom, de félek elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elmentünk a barátjához és volt még ott más fiú is...ittunk, a barátnőm nem ivott sokat, de nem bírta. Hazakísártem az egyik sráccal. Én még elég jól éreztem magam, be is kísértem, kijózanodott valamennyire(mert előtte megitattuk tejjel és kapott kenyeret is). Utána kijöttem tőlük, találkoztam a fiúval és telefonált a barátnőm pasijával, akinek elmondtuk, hogy minden oké volt /van. Szóval, innentől van a baj, elmentük még a maradék "piát" meginni a fiúval...nagyon kész lettem mire haza kellett mennem..

Beszélgettünk, tehát minden oké volt, igen ám, de a telefonját keresve (mert eldobta) és összecsuklottam és sírtam, mert tudtam, hogy nem kellett volna, nem volt jó ötlet. Meg lett a telefon, a fiú megfogott és felállított, biciklivel voltunk, odakísért azt hiszem (erre nem emlékszem tisztán), de mikor odaértünk, meg akartam fogni a biciklit és (majdnem) hátra borultam egy kicsit egy gödör miatt...a srác megfogott, elkapott. De úgy maradtunk, ő mögöttem, miközbe átfogta a derekam. Úgy beszéltünk, elmondtam neki, hogy ez nagyon rössz ötlet volt. Ő meg próbált nyugtatni, közben kapaszkodtam a kezébe, mert nem voltam elég stabil. Megpuszilta a nyakam...(Meg is kérsdeztem, hogy : "Te most megpusziltad a nyakam?" ő meg csak hümmögött, hogy igen..) Mondtam, hogy haza kell mennem, kísérjen el, mert nem tudom, hogy eljutok-e rendesen haza, jó, haza is kísért. Egy órát beszéltünk még ott (úgy, hogy észre se vettem). Nem tudom mi volt, csak annyira emlékszem kristálytisztán, hogy mikor 3 puszival (mint mindig mindenkivel, ugye barátokkal) el akartam volna tőle köszönni (azt hiszem akkor történt) hirtelen megcsókolt. Én megfogtam a nyakát, de hirtelen reagáltam és abbahagytuk. A számon egy szó, és az is csak az, hogy : "ez...ez..." ő erre (megbánón), hogy : "...igen...".

Nem tudom mi volt utána, de elköszöntünk. Ez volt 2 napja, de óriási bűntudatom van!! Nem bírom magamba folytani, el kell neki mopndanom. De HOGYAN? Megbocsájtahó? Meg bocsátana nekem? Megbocsátaná ezt? Nem akarom elveszíteni! Kérlek segítsetek! Mit tegyek? Azóta folyton sírok, és mikor puszit (vagy csókolni) akar adni, akkor is csak sírva el lökném magamtól és elmondanék neki mindent, de nem merem. (Csak tegnap találkoztunk, ma még nem, de ez szerintem nem számít most így hirtelen...mármint igen, csak nem úgy.) Tényleg nagyon bánom, csak nem tudom mit tegyek. El kellene neki mondanom, de nem merem, mert félek ezért elhagy. Soha nem ittam ennyire, ez volt az első. Már lassan egy éve együtt vagyunk(ő 17, én 16).

Kérlek, normális válaszokat kérek! Úgyhogy légyszíves segítsetek a normális válaszokkal! Köszönöm!



2014. júl. 16. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

őszinteség a legjobb...mert ez sokáig benned marad és csak rosszabb lesz! szerintem mond el neki


21F

2014. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Huh. Hát ennél részletesebben le se tudtad volna írni. Nekem is volt már olyan hogy egy csávó lesmárolt mikor volt pasim. Elmondtam neki, sírva hogy nem én akartam meg ilyenek, aztán kiakadt majdnem összeverte a csávót de végülis le tudtam róla beszélni és nekem megbocsátott.

De ha elmondod neki akkor pl így:

"XYZ" nagyon szeretlek, épp ezért el kell neked mondanom valamit, mert nem bírom ki hogy ne legyek hozzád őszinte. Gondolkoztam rajta hogy megmondjam-e mert nagyon félek hogy elveszítelek, de nem bírom magamba tartani... Közbe nagy boci szemek.. és mond meg neki hogy nem is tudod hogy történt de nagyon bánod és csak őt szereted stb. stb. egy csók az végül is még nem a világ vége, ha szeret akkor meg fog bocsátani, persze lehet hogy előtte még rohadtul haragudni fog rád.

2014. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Regisztrátor ***** válasza:
Amiről nem tud, az nem fáj. Ha most túl is lép az ügyön, később biztosan előjön majd vele. Kár elvetni a féltékenység magjait.
2014. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, hogy amiről nem tud az nem fáj, de akkor is. Én nem szeretek hazudni, és ez nekem is rossz, főleg úgy, hogy ezzel minden nap szembe kéne nézzek...nem éri meg. Inkább kibírom, hogy sokszor felhozza...

És ha elmondom neki, megbocsájt nekem vajon...? Mert félek attól, hogy nem fog...

Mert nagyon szeretem, és mivel a srác az előző szerelmem (akivel ugyan nem jártam..), de épp ezért máshogy nézi a dolgokat is. (Pláne, hogy az a másik srác még szerelmes belém azóta, vagyis 2 éve...meg stb.)

Megbocsátaná nekem ezt?

2014. júl. 16. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem megbocsájt. de én inkább elmondanám neki és vállalnám a kockázatot, mint hogy becsapjam és rossz lelkiismerettel legyek vele.
2014. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van! És már tegnap eldöntöttem, hogy elmondom neki. Én is jobbnak látom elmondani, mintsem a szemébe nézni így. Ha nem is minden, de jobb lesz, ha elmondom neki. Csak tudjunk végre találkozni...! Köszönöm mindenkinek a normális válaszát! :)
2014. júl. 17. 12:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, és minden oké most köztönk, megbeszéltük. :) Köszönöm mindenkinek a válaszait, a segítséget. :)
2014. júl. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!