Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire furcsa, hogy 18 éves létemre még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Tegnap üvegeztünk a barátaimmal és felvetődött a kérdés,hogy eddig hány emberrel csókolóztam.Erre azt feleltem,hogy még egyel sem.Ezután mindenki úgy nézett rám,mintha egy ufó lennék.Beszóltak,hogy már illene tudom,hogy hogyan kell csókolózni és ha lesz barátom kifog belőlem ábrándulni,hogy ennyire éretlen vagyok.

Ez ennyire égő lenne? Jó,tudom hogy szokatlan,de eddig még nem voltam igazán szerelmes senkibe és lehet,hogy gyerekesen fogom fel,de úgy gondoltam mindig is,hogy megéri várni egy normális fiúra.

Szóval a kérdésem elsősorban fiúkhoz szól,hogy ez mennyire kiábrándító?


2014. jún. 25. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nagyon ciki :PP
2014. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. De majd ha felnősz rájössz, hogy mások véleménye számít legkevésbé.
2014. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és 22 évesen csókolóztam először. Nem vagy annyira lemaradva.
2014. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki, én is 18 évesen smároltam először.

26F

2014. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ha ezt meghallanám azonnal bedobnálak egy szárazjeges hordóba és elküldenélek a NASAnak mint közveszélyes űrlényt aki nyilvánvalóan kémkedik.

Fujj.

2014. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meglepő, de nem kiábrándító, és nem fura, én nem ciki.
2014. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem ciki, csak szokatlan és nem probléma
2014. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, az.:) Mármint furcsa. De szerintem nem ciki. Ha nem volt kivel, vagy nem volt rá igényed, akkor nem az.

A fiatalok számos része ennyi idősen már a szüzességét is elveszítette, ezért furcsa.

De azt gondolom, hogy ahhoz, hogy csókolózz, ahhoz nem feltétlenül kell a szőke hercegre várni fehér lovon. Sőt, tovább megyek, a szüzesség elvesztése ugyan nagy szó egy lány életében és ezt nőként mondom, hogy azért az sem akkora nagy dolog, hogy hosszú éveket várjon vele az ember. Elvégre senki nem garantálja, hogy az után a fiú után, akivel elveszíted a szüzességedet, az életed során még nem lesz pár másik, akivel kapcsolatod lesz, szexuális is!

Szóval hajrá, tessék kipróbálni!:)

Amúgy én 13 évesen csókolóztam először, szóval ahhoz képest tényleg furcsa, hogy te még 18 évesen sem.:)

2014. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem furcsa teljesen rendben van szerintem. :) Szerintem jól is gondolod, nem kell elsietni. Gondolj bele majd mire fogsz visszaemlékezni, hogy a szerelmeddel történt vagy egy random sráccal. Velük meg ne törődj.
2014. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Furcsa, bár nem ciki! És szard le mások véleményét vagy őszintén mondd meg, akár meg sértesz ezzel valakit, hogy nem leszel r...nc, aki könnyen oda adja magát mindenkinek. Én így teszek és talán sokan ezért kerülnek. 18/f
2014. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!