Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmodtál már olyat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodtál már olyat hogy csókolózol? :D

Figyelt kérdés
Én már többször is, de aért kérdezem, mert ha ti is akkor nektek is olyan volt mintha tényleg smároltatok volna?mármint ti is éreztétek a "nyelvét" a szájatokban?
2010. jan. 8. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Volt velem is ilyen olyan is, hogy dugtam de úgy nem akartam felkelni és olyan rossz volt, hogy csörgött az óra. :(


0108

2010. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Naná,álmodtam már. És azzal a sráccal az álmomban, valami eszméletlen durván csókolóztunk :DD
2010. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Igen nekem is már többször volt ilyen álmom és nagyon valószerű volt tehát tényleg éreztem a nyelvét, nagyon jó volt. Am azért álmodtad ezt mert nagyon vágysz már a csókra.
2010. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
(: már én is csókolztam..ezt az után álmodtam miután a szerelmem meggcsókolt.. mind a kettő ugyanolyan jó volt:D
2010. jan. 8. 21:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is, akkor mentem el legelsőnek (még kisebb voltam) :D csak rossz volt felkelni hirtelen.
2010. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap álmodtam még hogy smárolok egy vöröshaju egész jo csajjal csak kicsit lapos volt a melle, de aztán elromlott az álom mert vhogy kiderült utána hogy fiu volt, elég bizarr :D
2010. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En csak azt almodtam hogy dugog egy nagyon jo csajjal es olyan volt mindha ereznem rendesen es mikor elelveztem azt is mindha ereztem volna es olyankor ha felkoltottek vagy az ora csorgott nagyon merges voltam:D
2010. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen :D az volt h üvegeztünk néhány ismerőssel, és ott volt az a fiú is aki tetszik, meg akivel jártam. és ott feküdt egy kanapén, énmeg direkt ugy ültem h majd rá meg rám menjen az üveg. és akkor jöttem én, megkellett csókolnom, de neki tök szar kedve volt és csak azt mondta h -na gyere gyorsan.. és ezt ilyen tök flegmán.

oda mentem, megcsókoltam és annyira jóvolt, mert éreztem a nyelvét, meg lefeküdtünk a földre és ott hemperegtünk, nagyon vad volt :P:P:P

2010. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos csak 1x álmodtam!annyira jó volt:D nem akartam felébrednii:S A nyelvét nem éreztem de akkor is jó voltttt:D
2010. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!