Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy hallottam, hogy ha lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy hallottam, hogy ha lany letemre felallitom a polom gallerjat az leszbis. Velemenyetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyszerűen csak béna...
2014. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az a véleményem hogy mindenki úgy öltözködik ahogy akar...ha neked igy tetszik akkor hordd igy:) én a tornacipőm firkálom össze és nem érdekel mások véleménye:)
2014. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
30%
Amúgy még ha ez valami titkos jel is lenne (de nem az),akkor se lenne gáz.
2014. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon leszbi,nagyon béna!!
2014. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De miért állitanád fel a pólód gallerját, ki vagy te a Michael Jackson?
2014. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaj, ez olyan, mint a jobb kézen pasinak karkötő b uzis ...

Vagy hogy aki nyitott kézzel vagy zárt kézzel nézni meg a körmeit. Ez gyerekes hülyeség, amit hülyék találtak ki.

Amúgy meg nem tudom, ha jól áll, csináld csak.

2014. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom egy előző kérdésben láttál ilyesmit és gondolom amiatt is írtad ki a kérdést.

Nem "leszbis", ha felállítod a pólód gallérját, hanem pár -általában- butch leszbikus lány csinálja ezt. Remélem érzed a különbséget.


Amit említesz, az hajaz a induktív érvelésre. Szemléltetem, mit értettél félre:


Amit állítottak: Van sok leszbikus aki felhajtja a pólója gallérját.

Helyzeted: Te felhajtod a pólód gallérját.

Amit levontál: Leszbikus vagy.


Ez pedig így nem igaz, hisz egyrészt az általam fent említett kérdésben nem is arról volt szó miről ismerünk meg egy leszbikust, hanem milyen leszbikusokra esetleg jellemző szokást tudunk, másrészt a következtetést is rosszul vontad le.


Elnézést a kontárkodásért, de szerettem volna tisztázni ezt a félreértést. :)

17l

2014. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jo ertem en :-). En am leszbikus vok. Es lanyos . Es van h ugy hordom.mert ugy tetszik :-)
2014. júl. 16. 19:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, van amikor tök jó, csak olyan is van, amikor egyszerűen... szörnyű.

[link] nem pont lány, meg erős túlzás is, de szerintem tökéletesen illusztrálja amire gondolok. :D

2014. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6# az mit jelent ha valaki nyitott vagy zárt kézzel nézi meg a körmeit? erről én nem is hallottam :D
2014. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!