Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon durva a 18 év korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva a 18 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
14 éves /L a pasi akibe szerelmes lettem az 32 éves :'( nem tudom mit csináljak :((( !!!!???

2014. júl. 16. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen:O

Csak dugni akarna a pasi veled, ha összejöttök, már bocs

2014. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
14 évesen elég durva ez azért.
2014. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Csak dugásra kellenél
2014. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak dugni?! 20 évesen nem dugnék már meg egy 14 évest...
2014. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális - részedről. Ha részéről is lenne valami, az már nem lenne normális. Rajongj, epekedj, éld meg... aztán ha túl leszel rajta, majd beleszeretsz egy korodbelibe, és megtapasztalod a viszonzott szerelmet is. :)
2014. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%
Meg akarod magad huzatni? :D
2014. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem , dehogy akarom :(
2014. júl. 16. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapból azt mondanám nem,

de te még tényleg túl fiatal vagy egy ilyen idős férfihoz, úgyhogy durva igen

2014. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24-25 től felfele már nem - a fiatalabbra gondolok.
2014. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez idősebbek között is nagyon nagy korkülönbség, de most, a te korodban meg különösen.


Van egy olyan ismerősöm, aki 14 évesen lett egy felnőtt férfi barátnője. Az ő történetüknek sajnos nagyon szomorú vége lett. (Én már felnőtt nőként ismertem meg, és abból ítélve, amit elmondott a kapcsolatukról, én nagyon elítélem a férfit, amiért viszonyt kezdett valakivel, aki testileg lehet, hogy fejlett, nőies, de pszichésen, lelkileg még nem érett erre, és nem lehet egyenrangú partnere egy felnőtt férfinak - ezt lehet, hogy te most máshogy gondolod, de majd csak akkor fogod ezt megérteni, ha évekkel később, amikor lesz összehasonlítási alapod, érettebb fejjel, felnőtt nőként visszagondolsz mostani önmagadra).


Tudom, hogy nem könnyű, de a helyedben megpróbálnám úgy megélni az iránta érzett vonzalmat, mint egy plátói szerelmet, de egy kapcsolatba semmiképpen nem mennék bele.

2014. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!