Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek tavaly szeptembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek tavaly szeptemberben jött meg először, azután ebben az évben júniusban. Azóta eltelt egy hónap még mindig nem jött meg neki. Az a kérdés hogy ezzel el kell-e menni orvoshoz, vagy be fog állni neki a rendes menstruáció?

Figyelt kérdés
Ez az idő alatt létesíthetünk szexuális kapcsolatot, vagy inkább várni kellene míg helyre áll teljesen a vérzése?
2014. júl. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves, 12?
2014. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első évbe szinte biztos hogy nem lesz pontos... nekem sem pontos még mindig pedig 5 éve van
2014. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 éves.
2014. júl. 16. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha 14 éves, akkor még elég éretlen lehet a szexhez. De persze, lehet, csak védekezzetek mindenképp.

Bár ha ilyen kérdést teszel fel, te sem lehetsz valami felvilágosult a témában. Szerintem először lélekben kéne felkészülni, na meg legyetek tisztában minden eshetőséggel, valamint ügyeljetek a higiéniára, biztonságra. És előtte beszéljetek róla. Hogyan képzelitek el, és a többi. Bár én a lány helyében várnék még vele.

2014. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!