Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni férfiak mért tűnnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak mért tűnnek el a semmibe, amikor pár levélváltás után kiderül, hogy határon túlról írok?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, hogy eddig két férfi kezdeményezett itt velem beszélgetést, s mindkettő se szó, se beszéd elpárolgott, mikor elárultam, honnan írok.

Beszélgetni csak lehet, nem?

Vagy ti már egy beszélgetésbe se "feccöltök" energiát, ha a lány nincs olyan közelségben, hogy összejöjjetek vele?


2014. júl. 16. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt miért ne lehetne
2014. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert messze vagy, így minek írjanak ha úgysem lesz belőle semmi komoly. Aki lekopik annak közeli kell és kb azonnal, kinek van kedve fél napokat átutazni 1-1 randiért, vagy később költözni.
2014. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert messze vagy h dughassanak veled...

jó gyökerek...

2014. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Honnan írsz?
2014. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne itt ismerkedjetek!
2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
beszélgetni lehet, vannak ismerőseim akik külföldön élek mégis szoktam velük beszélni
2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3. 5. Vok

Ne itt ismerkedjetek ha kapcsolatot akartok!..

2014. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tavol van a punci es nem eleg nagy a farka hozza :D Szoval ja, a legtobben csak dugni akarnak.
2014. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert jobb érzés egy olyannal levelezni aki közel lakik hozzád tudva, hogy ha elég sokáig kitart az ismeretség akkor találkoztok is idővel.

Én sem szívesen kezdenék levelezni egy olyan lánnyal aki Japánban lakik mert mi értelme? Ha nagyon megkedvelem akkor csak még jobban zavarna, hogy úgysem találkozgatok vele.

2014. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj, nem keresek én itt kapcsolatot, csak néha feljövök felteszek egy-egy kérdést, és úgy találtak rám. :) De végülis, ismerkedni bárhol lehet, nem? :) Egyébként teljesen semleges dolgokról beszélgettünk, ilyen, hogy találkozó még említve sem lett.
2014. júl. 16. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!