Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elpirulok, ha csak ránézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elpirulok, ha csak ránézek egy fiúra? Ti is? Elmúlik?

Figyelt kérdés

Nagykorú vagyok, és sokszor van olyan órán, hogy párban kell dolgozni, beszélgetni, és belülről érzem, hogy melegszik az arcom, ha fiú mellé osztanak be, főleg ha jóképű. Úgy érzem, megse érdemlem, hogy rám nézzen, nem tudok mit kezdeni vele. Persze nem fagyok le teljesen, tudok beszélni, csak érzem, hogy gáz, mert mindenki biztos látja rajtam, hogy zavarban vagyok.

Jelenleg egy bizonyos fiúnál van ez, de régebben másoknál is volt ez. De nem vagyok belé szerelmes, nem is ismerem, meg na... tudom azért, milyen az az érzés.


2014. júl. 17. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Elbírom képzelni, hogy csendes visszahúzódó, zárkózott osztályelső kis stréber lány vagy akiért nem nagyon ugrálnak a srácok. Beletaláltam?
2014. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmúlik, idővel ha szerzel némi tapasztalatot, na nem egyből a sexre gondolok, hanem kommunikációra, egész jól belefogsz jönni, és már nem fogsz folyton elpirulni.. :)
2014. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is Ugyanez van.
2014. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is ez van csak en le is fagyok :D egy mondat jut eszembe kozben: "Mit mondjak?!" full fagyas :/
2014. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!