Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség forduljak orvoshoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség forduljak orvoshoz, vagy elmúlik?

Figyelt kérdés

Hétvégén lementem a nagyszülőkhöz a faluba és ha már ott voltam elmentem a szombati falu diszkóba ott összeszedtem egy jó kis csajt akit sikerült is megfektetni nem volt nagy szám amúgy de nem ez a lényeg.


Hétfőre elkezdett szinte égni a hímvesszőm ami egyre fokozódott és szerdára már el is kezdett gennyesen levelni.

Mosom szinte óránként mert nem akarok orvoshoz menni és néha mintha jobb is lenne, de aztán még rosszabb.


Félek, hogy valami nemi betegséget kaptam a kis rihétől mit lehet ilyenkor tenni? tényleg mennyek orvoshoz?



2014. jún. 20. 13:28
 1/7 Alexa220 válasza:
Hát nem ártana orvoshoz menned...
2014. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem lett jobb, ezért szerintem menjél még most amíg van rendelés.
2014. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemi beteg vagy azonnal fordulj orvosbhoz mert nem tudhatod milyen súlyos, lehet hogy semmi de lehet h halálos. Abból bajod nem lesz ha orvoshoz fordulsz, sőt.
2014. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a farkad után tudtál menni, eszetlenül, gumi nélkül, akkor az orvoshoz is tudj elmenni!
2014. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azonnali szex stop!

A lányt is keressétek meg (minden lehetséges partnert érdemes értesíteni, szokták is)

A gennyes levedzés tipikus jele a komoly nemi betegségnek. (talán Gonorrhoea ha jól dereng)

Azonnal orvos, még ma. Nem vicces, nagyon nem.

2014. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vicces. :D Na ezért nem járok ilyen helyekre és ezért nem csinálom ezt.
2014. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látjátok gyerekek? Így jár, aki minden lyukba beteszi. : )

Megérdemled...

2014. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!