Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok lehangolt szex után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok lehangolt szex után?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon jó az ágyban,teljesen kitud elégíteni, viszont az együttlét után kedvtelen és kicsit komor leszek.

Nemigazán értem miért, a párom pedig azt gondolja, vele van a baj,ő csinál valamit rosszul. Mondtam neki,hogy nem így van, de nem hiszi el, amit meg is értek valahol...



2014. júl. 17. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Közösülés után minden állat szomorú.
2014. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mégsem elégít ki teljesen
2014. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nőm lenne már nem lenne.
2014. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 De!..csalódott nem vagyok utána..szóval.
2014. júl. 17. 20:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nem szerötöd. Ennyi a baj. Vagy még nem vagytok elég ideje együtt, és nem alakult ki a kapocs, te pedig ragaszkodó jellegű vagy.
2014. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Átölel utána, hozzád bújik? Ha nem, akkor az miatt van:)
2014. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem akkor volt ilyen, amikor úgy éreztem, a páromnak csak "arra" kellek, csak akkor figyel rám, aztán mikor megkapta a szexet, utána 2-3 napig minden más probléma fontosabb volt neki, mint hogy velem különösebben foglalkozzon. Szerencsére mindketten túljutottunk ezen a szakaszon.
2014. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eddig akivel voltam velük mind ez volt.De ezt egyébként nem úgy kell elképzelni, hogy szeretkezünk én meg utána egy sötét sarokban kucorgok...olyan10-15percig tart.
2014. júl. 17. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
A boldogsághormonok addig dolgoznak, aztán hirtelen felszívódik az agyadban. Gondolom ez lehet az oka ennek. Nálam is így van, de én fiú vagyok.
2014. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy ideje nincs ilyen de én idősebb vagyok, én még sírtam is, ha érdekel, privátban elmondom, ha rám írsz, hogy mitől is volt ez nálam..
2014. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!