Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet rávenni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KnightBalazs kérdése:

Hogy lehet rávenni valakit arra hogy szeresse saját magát?

Figyelt kérdés
Az eggyik lány nem szereti magát van köztünk valami és elég jól haladunk... Nem ez a lényeg. Az a kérdésem hogy mit tehetnék annak érdekébe hogy meglegyen elégedve magával? Hogy újra szeresse magát? Valaki nagyon megbántodta és egy oldalon folyamatosan megbántják leriba**ozzák stb... Azt szeretném kérdezni hogyan tudnák segiteni ezen? 14 éves.

2014. júl. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok törődéssel, pozitív gondolatokkal, biztatással egy kis dicsérgetéssel is. :)
2014. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, amit szeretsz benne. fontos, hogy ne mondj többet, mint ami igaz, mert akkor nem fog bízni benned.

bátorítsd arra, amit szeretne, vagy csináljátok együtt. hívd magaddal sok helyre, vond be az életedbe.

2014. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2#, ez jó tanács általában, 14 évesen nem fogja rendbetenni a lány lelkivilágát.
2014. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért r.ibancozzák le? Van rá okuk? Amúgy ezt más szerintem nem tudja megoldani,vagyis segíteni neki.Csak önmaga tud segíteni magán.
2014. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert ilyenek vagyunk mi emberek gyengék, szánalmasak és irigyek.
2014. júl. 17. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem r.ibancozok le senkit,oktalanul.De azt megtanultam már,hogy minden pletykának van alapja.
2014. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos, van egy csaj hasonló korral és helyzettel. Kedves utolsó, tisztességes és rendes lányról beszélünk. Csak vannak bizonyos soviniszta f_szok, akik ezzel rajkodnak, hogy ártatlan lányokon köszörülik a szexista nyelvüket.

Én is sajnos csak annyit tudok javasolni, hogy mondj neki kedves, igaz dolgokat, és minél több embert állíts magad mellé, akik egy véleményen vannak. Talán ha látja hogy csak egy gyökér kezeli így, akkor előbb-utóbb helyrerázódik.

15/L

2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!