Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a saját nemükhöz vonzódna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a saját nemükhöz vonzódnak, azoknál ez hogyan alakul ki, vagy mi okból teszik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Genetikai mutáció.
2014. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez is egyfajta mutációból kialakult mutáns képesség. Xavier professzor és Farkas szívesen válaszol a kérdéseidre.
2014. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, ezt nem igazán lehet elmagyarázni.(:

Mindig a fiúsabb ruhákat szerettem, rövid hajam volt, és kiskoromban ugyanúgy levettem a pólómat, és fociztam a fiúkkal.

15 éves koromig sikerült magamba akaratlanul is belebeszélnem, hogy normális vagyok.Azonban skypeon megismertem egy leszbikus lányt.Szeret WoWozni, és minden este megbeszéltük, hogy együtt játszunk.Aztán egyre jobban kezdtem magamon észrevenni, hogy csak rá gondolok, hogy valami nem okés velem.És hónapok kellettek, amíg teljesen beleszerettem.Ma már egy pár vagyunk.*^* 16/L

2014. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
xDDDDDD
2014. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először 12 éves koromban vettem észre, hogy testileg a fiúk izgatnak fel, a lányok iránt közömbös voltam. Ekkor még nem fogtam fel, hogy mi ez és csak kíváncsiságnak tartottam. 18 éves lehettem, amikor magamban elfogadtam, hogy meleg vagyok. Ekkor már nem csak a saját nememhez kapcsolódó szexuális dolgok érdekeltek, hanem egy fiúval történő párkapcsolat, meghitt randik, csókolózás, érintés stb. Lánnyal ugyanezek mégcsak megsem fordult a fejemben. Hogy mi okból vagyok ilyen, arra még a kutatók sem mondanak megcáfolhatatlan dolgot, de a tudomány jelen állása szerint a homoszexualitás nem betegség és bizonyos, a "megszokottól eltérő" genetikai elváltozások okozzák.


27/F (meleg)

2014. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!