Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 fiúval ismerkedem az úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 fiúval ismerkedem az úgy fer? Ha elhívnak találkára és elmegyek akkor az már egy 'jel' nekik hogy összejöhetünk?

Figyelt kérdés

Csak egy hosszú kapcsolatom volt eddig,előtte nem igazán ismerkedtem senkivel. Most hogy vége és udvarolnak nekem teljesen új minden, ezért teszek fel ilyen 'buta'kérdéseket,és nem olyan válaszokat szeretnék kapni,hogy életképtelen vagyok.Csupán csak tanácsokat a tapasztaltabbaktól.


Van 2 fiú, aki tetszik nekem. Az egyiket már régebb kiszemeltem,de nem beszéltünk.A másikkal egy buliban ismerkedtem meg teljesen véletlenül.Már akkor is láttam,hogy nyomul, és most pedig találkozni akar velem.Közben meg az aki régről tetszett nekem írt és vele is elég sokat beszéltem, hétvégei rendezvényen ahova megyek ott lesz ő is.

Na most nem tudom,hogy mit csináljak.Meg szeretném ismerni mindkettőt,mert amúgy mind szimpatikusak,de azt se akarom hogy játszadozásnak és bolondításnak tűnjön,hogy én két vasat tartok a tűzben.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet,meddig menjek el?17l


2014. júl. 17. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, pasik is ezt csinálják, na meg azonnal dobnak bármikor...
2014. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.tudom,de én nem szeretnék megbántani senkit, és nem akarok senkinek sem játszani az érzéseivel.Ezért kérdezem,hogy hol a határ?Elmehetek mindkettővel találkára vagy az már megint kétszínűség és ha kiderül nem vet jó fényt rám?Inkább döntsek egyik mellett még idejében?:/
2014. júl. 17. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:

1. NEM csinálják ezt a pasik........

Ha valakit randira hívok, akkor nem ismerkedem közben mással....

2014. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!