Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom szerint baj, hogy nem ismerkedem egyáltalán, ez részben azért van így mert nem tudok lealacsonyodni egy csajhoz se, nem bírom magamat elképzelni hogy sétálgatok vele, eddig akadt volna 1 csaj, de leráztam, mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Saját kis világom szerint élek, eljárok edzeni, jó és zord időben is sokat motorozok erdőben, meg mindenhol, egyébként szeretem nézni a nőket, meg széjjel is dugnék elég sokat, de odáig már nem érzem azt hogy kell-e nekem, mert addigra elmúlik a vágy

21F


2014. ápr. 13. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kölyök vagy még. Agyilag legalábbis, mindenképp.
2014. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez nem kéne hogy gond legyen nem?
2014. ápr. 13. 14:15
 3/5 BlackSword ***** válasza:
A felfogásod a gond... De az nagyon, kölök...
2014. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van rád egy jó szó: "infantilis".
2014. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"részben azért van így mert nem tudok lealacsonyodni egy csajhoz se"


lealacsonyodni egy csajhoz se????

Hát haver amíg így gondolkodsz addig nem is baj, hogy nincs bnőd!

2014. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!