Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő biszex?

Figyelt kérdés
Van egy nő ismerősöm, akivel hamar nagyon jóban lettünk, pedig van köztünk pár évnyi korkülönbség. Egyedül él, nincs családja, de mesél nekem néha volt férfi partnereiről, ám (szerintem) félreérthetően viselkedik velem. Amikor beszélgetünk, szinte le sem veszi rólam a szemét, kacsingat rám néha, ezenkívül egy beszélgetésünk során kb. tízszer megérint, megsimítja a karomat... Aztán volt már olyan, hogy lecseppent valami a combomra, erre mellettem ült, és letörölte az ujjával, meg többször kérte napozáskor, hogy kenjem be a hátát naptejjel, meg egyszer arra is megkért, hogy masszírozzam meg, mert említettem neki, hogy jól tudok masszírozni. Amikor találkozunk mindig kifizet nekem mindent, pedig nem várom el tőle, és egyszer, amikor öltözött, minden szívbaj nélkül levette előttem a melltartóját. A viselkedése alapján, szerintetek szeretne tőlem valamit?

2014. júl. 17. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem bisex, csak jó barátjának tekint téged.
2014. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hőcserélő ***** válasza:
verd el mint a lovat!
2014. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi is rád a megfelelő szó? Fatökű talán? Igen! Ez lesz az!
2014. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az gondolom cseppet sem zavar, hogy nő vagyok! ;)
2014. júl. 17. 23:00
 5/5 bekaszaj ***** válasza:

3# okosabb maradtal volna ha nemszolalsz meg :P :D


Amm, szerintem allits valami csapda szeruseget hogy kideruljon:) amibol ferreerthetetlenul kiderul ha megcsinal egy adott dolgot (mittudom én kerd meg hogy nyalja le a szad szelerol a fagyit, vagy ilyesmi, ha nem teszi akkor meg csak 'viccvolt'). De amugy nemtudom:)

2014. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!