Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megkérdezzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkérdezzem, hogy járjunk? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve ismerem a legjobb lány barátom. Még június elején megtetszett.

Azóta beszélgettünk viberen és elmondta, hogy tetszem neki, én meg mondtam, hogy nekem meg ő. Nem volt kínos csend meg semmi és gondolkoztam, hogy kérdezzem meg tőle, hogy járjunk-e. Szerintetek megkérdezzem tőle? Vagy mikor jó az időzítés? Elmentek nyaralni 1 hétre már vasárnap. ( nem hiszem, hogy lényeges xdd)

Fiú vagyok és most leszek 7.-es :DD

Kérlek csak értelmes válszokat kérnék, ha meg azzal jöttök, hogy túl fiatal vagyok, mennyek aludni, akkor nem tudom mit csinálok, mert már 4. meg 5.- esek ott puszilják egymást :P xddd



2014. júl. 17. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Baz dmeg ha te is tetszel neki meg ő is neked miért ne járnátok? :D Ba zdmeg fuck logic :D Sok sikert a csajhoz tesó és csapj le rá minél hamarabb ;)
2014. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd randira, aztán majd meglátjátok hogy alakul :)

17/l

2014. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és értelmes válaszokat, megjött az önbizalmam :DDD
2014. júl. 17. 23:21
 4/19 A kérdező kommentje:
De hogy kérdezzek rá? Csak úgy, hogy járunk? Ő lenne az első és nem szeretném elszúrni :/
2014. júl. 17. 23:23
 5/19 anonim válasza:
Én is 7.-es vagyok és most leszek majd 14 éves és aki nekem tetszik az most lesz 9.-es. Bevallótta hogy tetszem neki és én is bevallottam. Nagyon sokat beszélgetünk. 1x találkoztunk ott mind a ketten zavarba voltunk. Megöleltük egymást de még nem vagyok együtt szépen lassan haladunk nem akarunk mindent elkapkodni. Szóval szerintem ti is kezdjetek ilyen tempóban. 13/f
2014. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már régebb óta beszélgetünk, 3 nappal később meg arról beszélgettünk, hogy mi tetszik benne, meg fordítva. Nem tűnt volna, hogy zavarja :D Szóval.. Most mi? xdd
2014. júl. 17. 23:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem Te hülye!Hiv d el valahova!És ha jól sikerül látod,majd eggy pillanatban vald be hogy szereted,ezt a hülye járunk?-ot verd ki a fejedből!:D
2014. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De már tudja..
2014. júl. 17. 23:41
 9/19 A kérdező kommentje:
De azért köszi :)
2014. júl. 17. 23:43
 10/19 anonim ***** válasza:
De ahelyett, hogy "Járunk?" sokkal értelmesebb lenne pl h "Nagyon örülnék, ha a barátnőm lennél" :)
2014. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!