Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Járjunk vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Járjunk vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok..


Van egy osztálytársnőm, aki szép és be is jön nekem.. én is tetszek neki, de nem tudom hogy járjak-e vele.. tudni illik egy másfél hétig jártunk, aztán egyből szakítottam, mert nem nagyon tetszett a dolog :/ lehet hogy hülye voltam.. szeritnetek?


A szitu:

-Hozzám közel álló ember (szülő) mondta hogy nem bírja a lányt, ugyanis már egy ideje ismeri (perszen em annyira/úgy mint én) .. ezért azt mondta h ne is jöjjön ide..


-Eléggé kur.ásan viselkedik, minden facebook fotóján ki van sminkelve, ilyen csücsörítés stb.. ez nem zavar annyira .. de ne változtassa minden egyes percben a képét..


-SEMMIT nem tanul.. tele van egyessel, és félek h ez nekem is árthat (nem vagyok stréber, se jó tanuló.. de azért ami sok az sok..)


Szerintetek mit tegyek? Többen mondták már hogy ennyire óvakodjuk tőle, meg hogy szerintük csak a rosszat lehet tőle tanulni.. de mégis.. nem olyan szornyű ez.. ami a legjobban fáj az h a szülők szerint is kerülnöm kéne.. de ilyen a szerelem :/



Szerintetek?:)


2013. nov. 15. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jártok.... iskolába.
2013. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rohadt vicces voltál hallod...
2013. nov. 15. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj semmit egy ilyen buta pi*csától. Majd ha megkomolyodik... Meg egy osztályon belül amúgy sem egészséges szerintem. Én sem akarnám hogy a fiam ilyen együgyű kislányokat szedjen össze
2013. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj,sztem nem lehet az szerint elitélni az embert,amit külsőre mutat...

szereted??ha igen akkor akárki akármit mondhat ti összetartoztok:)

2013. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 .. köszönöm:)


#4 .. igen.. épp e miatt írtam ide.. aki tudja hogy milyen igazából ez a lány, az ezt mondja.. "Hogy ha szereted, akkor senki nem érdekelhet.." de akkor is félek megmondani pl apámnak h "Van barátnőm.. igen? Ki? .." és mondom h ő.. milyen lehet? vagy... értitek :/

2013. nov. 15. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Én még abban is kételkedek, hogy oda járnak.


Gondolom fiú vagy kérdező. Pasi létedre félsz attól, hogy egy csaj árthat neked?

Jártatok 1,5 hétig, aztán szakítottál mert nem tetszett a dolog és most azt hiszed változott valami?

Lehet hogy hülye voltál, mi honnan a francból tudjuk?


Ha én járni akarok valakivel, akkor nem a bizonyítványát nézem és nem azt nézem, hogy más mit mond róla.


Ku-vásan viselkedik? nem tetszik? akkor ?

Ismeretlenektől kérdezed, hogy most hogy dönts? Ha azt mondjuk járj vele, akkor jársz vele?


Komolyan én annyira nem értem az ilyeneket. Annyira gyerek vagy még, nem való még neked kapcsolat. Inkább tanulj, javíts a jegyeiden ://

2013. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!