Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú a suliban, két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban, két évvel idősebb, mint én. Még soha nem szólt hozzám egy szót sem, de most történt valami. Hogyan tovább, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, ezt (mivel voltam olyan hülye) tudtára is adtam egy levélben, s nagyon kedvesen lereagálta, és senkinek nem mondta el, ami nekem nagy megkönnyebbülés volt, hisz simán lejárathatott volna az egész suli előtt gólya létemre, s még hoogy minden versenyre, s mineh másra jelentkeztem, így elég sokan ismertek... s kb 4 hónapig nem is beszéltünk. Ő 12. es, én meg 10. es leszek ősztől. Nekem nagyon tetszik, egy igazi álompasi, sportoló, meg művész is, meg kedves, meg jófej... Mikor már kezdtem belenyugodni, hogy oké, semmi esélyem, s jön a nyár majd elfelejtem egyre gyakrabban kezdtem látni őt. Fociztak, s tiszta véletlenül a barátnőmmel arra sétálunk, vagy elmentem egy buliba, s ő is ott volt, de akkor ügyet sem betett rám, csk amikor anyummal elmentünk valamilyen csoportba, s ott volt ő is, az anyukája, s a húgai, akik eléggé szipatizáltak engem. Azt hittem, hogy mindegy, többet úgy se látom, s folytatódik minden úgy, ahogy volt, de a múlt héten amikor falunapoztunk s bent voltam egy sátorba és köszönt. Eddig még soha sem szólt hozzám egy szót se, sőt ha véletlenül találkozott a tekintetünk tökéletes közönnyel rámpillantott, majd másfele nézett, valami változhatott?
2014. júl. 17. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom, de szerintem nem valtozott :'(

(Voltam hasonlo helyzetbe)

2014. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég érdekes :) mármint ha tök véletlen futtok ennyiszer össze, mintha a sors akarná :)
2014. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ha látod köszönj neki te is tudodd a legrövidebb út egy emberhez egy mosoly :) Nekem is ismerős a helyzet csak én már túl vagyok ezen az éven a srác idén ballagott el én meg most fejeztem be a 10.et

a bnőm teljesen oda volt a srácért egyszer egy hülyeséggel odament hozzá (hogy mikor van az ofőjének a szülinapja az ofője a tesitanárunk) innentől kezdve beszélgettek a csajstikám meg reménykedett házibulikba hivtuk el stb de persze sehova se jött el... végül közölte a bnőmmel h nagyon aranyos jó barát de semmi több sajnos innentől kezdve nem beszéltek..

Azt javaslom te is kerülj közelebb hozzá és ismerd meg alaposan ha a közelében vagy utána minden csak a kémián múlik ;)

2014. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!