Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác a suliban, aki 3...

Van egy srác a suliban, aki 3 évvel idősebb nálam. Nem igazán tudom, hogyan közeledhetnék felé, vagy esetleg hogyan barátkozhatnék vele. Bejön nekem, de egyértelműen először csak ismerkedni szeretnék vele. Szerintetek hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Közös ismerőseink nem igazán vannak, vagyis nem olyanok akiket "hasznosítani" is tudnék.A csávó nagyon jól néz ki,minimum a suli fele bele van zúgva a lányok közül ez is megnehezíti a dolgot.Viszont nincs barátnője,és nem is igazán volt neki ezelőtt.

2014. jan. 30. 21:11
 1/10 anonim válasza:

mosolyog és köszönj neki velem ezt csinálták A többi meg ő rajta mulik

25/F

2014. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félek,hogy hülyének nézne ha egyszercsak köszönnék neki,mivel sztem kb. eddig észre sem vette h létezek:DD
2014. jan. 30. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
miért minden lánynak egy k*baszott ember kell?
2014. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát én nem mondtam h minden lánynak ez a pasi kell csak.De tény h sok embernek ő kéne.:DD
2014. jan. 30. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
de minek?
2014. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.:( pedig nem vagyok az a tipikus lány akinek ezek a "nagymenők" jönnek be...
2014. jan. 30. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor fuss csak utána
2014. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ismerős... nekem azt tanácsolták, hogy nézz mélyen a szemébe és vedd elő a legszebb mosolyod. Garantált a siker:) Kételyeket keltesz benne, kíváncsi lesz Rád stb... sok sikert:)
2014. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó ötlet,ha találkozok vele a folyosón megpróbálom!:) veszíteni valóm nincs vele..maximum hülyének néz.:) 21:52: te sikerrel jártál,hasonló helyzetben?
2014. jan. 30. 21:55
 10/10 anonim válasza:
Igen, sikrrel jártam, de sajnos azóta rá kellett jönnöm egy két dologra vele kapcsolatban, amik nem voltak olyan hű de jók... :'( Azért remélem neked összejön a dolog! :)
2014. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!