Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lettem ennyire szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lettem ennyire szerelmes egy nálamnál 15 evvel idösebb pasiba? ( Nem apakompleszus! )

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy nàlamnàl jòval idösebb pasiba , ès annyira szeretem hogy nem tudom elfelejteni... vele szeretnèm leèlni az èletemet. .Hogy tudtam igy megszerretni ennyi korkülömbsèg ellenère?? Mielött azt irnátok hogy apakompleszus elmondom , hogy nem. Ebben biztos vagyok...

Ès normális választ várok!! Előre is köszönöm az èrtelmes válaszokat.!! 15/L


2014. júl. 17. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
szereted at éretebb pasikat nincs ezzel baj majd elmulik
2014. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy annyira biztos? Ha biztos lennél, akkor tudnád, hogy mi a rákot szeret egy gyerek egy felnőtten... Na mind1, menj inkább aludni, késő van már
2014. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előfordul az ilyesmi én 28 vagyok és szerelmes belém egy 15 éves csaj aztán hogy mi lesz majd kiderül :D
2014. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En.egy 17 evvel idosebb ferfiba vagyok szerelmes egyszeruen odaig meg vissza bagyok.erte de nem.tudnam vele leelni az eletem. Nem tudpm miert.de ezt erzem. Am nem gond h szerelmes vagy :) talan majd jon egy fiatalabb srac akibe beleszeretsz majd

20L

2014. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
#apakompleszus#kielegitetlenseg#szeretethiany#vadsag
2014. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatalon az ember könnyen szerelembe esik. Bocs hogy ezt mondom de én is átestem ezen. Aztán megtanulod majd kordában tartani az érzéseidet. Van egy olyan hogy érzelmi intelligencia ebbe tartozik ez is bele.
2014. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. júl. 18. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!